Przyjaciółki 17 sezon: Znamy dokładną datę emisji 195 odcinka! Joanna Liszowska wszystko zdradziła - WIDEO

2020-12-03 16:06 jkk
Przyjaciółki 17 sezon: Znamy dokładną datę emisji 195 odcinka! Joanna Liszowska wszystko zdradziła - WIDEO
Autor: Polsat Przyjaciółki 17 sezon: Znamy dokładną datę emisji 195 odcinka! Joanna Liszowska wszystko zdradziła - WIDEO

Już wiemy, kiedy zobaczymy 195 odcinek "Przyjaciółek"! Gwiazda serialu, Joanna Liszowska wszystko zdradziła na swoim profilu na Instagramie! Na nową odsłonę losów Patrycji, Anki, Ingi i Zuzy wcale nie będziemy musieli długo czekać. Czy to możliwe, że 17 sezon "Przyjaciółek rozpocznie się za mniej niż 3 miesiące? Sprawdź koniecznie co już wiemy i zobacz WIDEO!

Już wiemy kiedy zobaczymy 195 odcinek "Przyjaciółek" w Polsacie! Sprawdź WIDEO z nagrania Liszowskiej

Kiedy startuje 17 sezon "Przyjaciółek"? My już wiemy! Dokładną datę emisji 195 odcinka "Przyjaciółek" zdradziła Joanna Liszowska - czyli serialowa Patrycja - na swoim profilu na Instagramie. Kiedy zobaczymy nowy odcinek 17 sezonu serialu?

- Kochani, z ogromną radością mogę poinformować, że jesteśmy w trakcie pracy nad 17 sezonem "Przyjaciółek". To jest niesamowite! Mam nadzieję, że będziecie z nami. Zaprzyjaźniliście się właściwie od pierwszego sezonu i tak ta nasza przyjaźń trwa. To już 9 rok jesteśmy z wami! - powiedziała do fanów Joanna Liszowska na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda "Przyjaciółek ujawniła też dokładną datę, kiedy to będzie!

Zobacz też: Przyjaciółki 17 sezon: Zuza nie wróci do Jaśka. To cham i gbur! Fani nie mają wątpliwości 

Przyjaciółki 17 sezon: Znamy dokładną datę emisji 195 odcinka! Joanna Liszowska wszystko zdradziła - WIDEO

 - Tradycyjnie, pierwszy czwartek marca wypatrujcie nas oczywiście w Polsacie! 17 sezon! - zdradziła Patrycja z "Przyjaciółek. 

To oznacza, że dalsze losy "Przyjaciółek" będziemy mogli oglądać od 195 odcinka już 4 marca na antenie Polsatu! A, że zapowiada się na spore zmiany u wszystkich bohaterek, więc jest na co czekać. 

Największy dramat w 17 sezonie "Przyjaciółek" może rozegrać się u młodszego pokolenia "Przyjaciółek" - materiał, który wyciekł z planu serialu pokazuje, jak bardzo znów będzie cierpiała Julka! I to najpewniej przez teściową... 

- I jak tu żyć bez "Przyjaciółek", prawda? Mam nadzieję, że jednak lepiej się żyje z "Przyjaciółkami"- szczęśliwa Liszowska zaprosiła fanów do oglądania 17 sezonu już 4 marca w Polsacie.  

Najnowsze