Przyjaciółki 17 sezon: Zuza nie wróci do Jaśka. To cham i gbur! Fani nie mają wątpliwości

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 sezon: Zuza nie wróci do Jaśka. To cham i gbur! Fani nie mają wątpliwości

Przyjaciółki 17 sezon: Zuza nie wróci do Jaśka. To cham i gbur! Fani nie mają wątpliwości

W 17 sezonie "Przyjaciółek" przekonamy się, czy Zuza )Anita Sokołowska) uwierzy w miłość Jaśka (Marek Bukowski) i wróci do niego na resztę życia, To właśnie zapowiadał koniec 16 sezonu serialu, kiedy między małżonkami na nowo wybuchła miłość. Na oficjalnym profilu "Przyjaciółek" na Instagramie oraz na naszym profilu na Facebook-u wybuchła gorąca dyskusja, czy to dobrze dla Zuzy. Większość fanów mówi zdecydowane nie! Ich zdaniem Jasiek kiedyś był wspaniałym mężem, ale wyszedł z niego cham i nie ma już do kogo wracać... Czy Zuza też tak uzna w 195 odcinku "Przyjaciółek"?

W 17 sezonie "Przyjaciółek" Zuza rzuci Jaśka na zawsze? Fani nie chcą, żeby znów zaufała draniowi!

Jak pisaliśmy, Zuza i Jasiek na koniec 16 sezonu "Przyjaciółek" rzucili się sobie w ramiona. Ale nie wszystkim widzom spodobał się ten zwrot akcji - fani ostrzegają, że to Jasiek się zmienił i to już nie jest ten sam mężczyzna, któremu Zuza mogła zaufać!

Na oficjalnym profilu "Przyjaciółek" na Instagramie padło pytanie, czy Zuza powinna spędzić z Jaśkiem, czy raczej z Chrisem (Łukasz Konopka), który pojawił się niczym anioł wybawić Zuzę z kłopotów. I również na naszym profilu na Facebook wybuchła gorąca dyskusja na ten temat! Co mówią fani Zuzy?

Przyjaciółki FINAŁ 16 sezonu ZWIASTUN. Dramatyczne zwroty akcji w ostatnim 194 odcinku

- Po tym co Jasiek powywijał żadna normalna kobieta by z nim nie była! No chyba że ma braki emocjonalne, lub jest typową matką Polką męczennicą!!!

- Chris zdecydowanie ? Jasiek swoja szansę już miał i nie wykorzystał!

-  O nie! On to koszmar ostatnie dwa sezony. Lepiej Chris.

- Kiedyś był wspaniałym mężem i ojcem, oboje dopuścili się zdrady i przetrwali to. Ale teraz wyszedł z niego cham i gbur, nie ma już do kogo wracać!

Oczywiście pojawiły się także opinie fanów, którzy kibicują małżeństwu Zuzy z Jaśkiem.

- Mimo wszystkich perypetii pasują do siebie z Jaśkiem jak nikt inny ?  

- Może i pasują ale po tym wszystkim co jej zrobił, nie wybaczyłabym

Na naszym Facebook-owym profilu fani bardziej podzielili się w opiniach na temat ciągu dalszego życia Zuzy z Jaśkiem lub Chrisem bardziej pół na pół. Jednak i tu wyraźnie widać, że postać Janka straciła zaufanie wiernej publiczności "Przyjaciółek". Czy twórcy serialu podążą tym tropem i pokażą nam w 17 sezonie serialu bajkowe życie z Chrisem? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze