Przyjaciółki 17 sezon. Kiedy 195 odcinek w Polsacie? Na premierę nowych odcinków trzeba będzie długo czekać!

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 sezon. Kiedy 195 odcinek w Polsacie? Na premierę nowych odcinków trzeba będzie długo czekać!

Przyjaciółki 17 sezon. Kiedy 195 odcinek w Polsacie? Na premierę nowych odcinków trzeba będzie długo czekać!

2020-11-26 22:12

"Przyjaciółki" dobiegły końca, a nowy 17 sezon serialu nie będzie tak szybko emitowany w telewizji Polsat! Choć finał 16 sezonu "Przyjaciółek" jak zwykle zostawił wiele pytań bez odpowiedzi, że nie wiadomo co i jak z bohaterkami i ich dalszymi losami, to wszystko wyjaśni się dopiero w 195 odcinku "Przyjaciółek". Kiedy premiera w Polsacie? Niestety mamy złą wiadomość dla fanów serialu.

Kiedy 17 sezon "Przyjaciółek" w Polsacie? Czy nowy 195 odcinek dopiero wiosną 2021 roku?

Dopiero kolejny 17 sezon "Przyjaciółek" wyjaśni widzom wszystkie niedomówienia z ostatniego 194 odcinka. Bo rozstanie Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki), zwrot w relacjach Zuzy (Anita Sokołowska) i Janka (Marek Bukowski), a także decyzja Anki (Magdalena Stużyńska) o zostawieni Pawła (Bartek Kasprzykowski) oraz propozycja Artura (Paweł Małaszyński) dla Patrycji (Joanna Liszowska) pociągną za sobą następne ważne wydarzenia w życiu bohaterek.

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Zuza nie daruje Jankowi akcji z policją w ostatnim 194 odcinku! Odbiorą jej dzieci na zawsze?

Co będzie dalej? Odpowiedź na to pytanie poznanym dopiero w 195 odcinku "Przyjaciółek", którego emisja zapewne dopiero wiosną 2021 roku. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, kolejny 17 sezon "Przyjaciółek" będzie miał premierę w marcu. Ale niepokojące jest to, że zdjęcia do nowych odcinków "Przyjaciółek" nawet jeszcze nie ruszyły. Nie ma też oficjalnej decyzji czy i kiedy będzie kolejny sezon serialu. Zwykle po zakończeniu jesiennej serii aktorki wracały na plan już w grudniu. Teraz nic o tym nie wiadomo. 

Koniec Przyjaciółek. Artur zostawi Patrycję i wyjedzie z kraju w finale sezonu? - ZWIASTUN

Jedno jest pewne, "Przyjaciółki" to wciąż jeden z najchętniej oglądanych seriali. Obecny 16 sezon obejrzało średnio 1,2 mln widzów. Mniej niż poprzednie serie, ale to i tak dość wysoki wynik oglądalności.

Nie przegap: Koniec Przyjaciółek. Patrycja dla Artura rzuci wszystko w ostatnim 194 odcinku? Tylko tak go zatrzyma! - WIDEO

Przyjaciółki 16 sezon. Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 16 sezon. Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki sezon 16, odc. 194: Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki)

i

Autor: Polsat
Przyjaciółki sezon 16 odc. 194. Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki sezon 16 odc. 194. Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany