Koniec Przyjaciółek. Anka zostawi Pawła w ostatnim 194 odcinku. Wybierze nowe życie na wsi - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Koniec Przyjaciółek. Anka zostawi Pawła w ostatnim 194 odcinku. Wybierze nowe życie na wsi - ZWIASTUN

Koniec Przyjaciółek. Anka zostawi Pawła w ostatnim 194 odcinku. Wybierze nowe życie na wsi - ZWIASTUN

W ostatnim, 194 odcinku "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska) odmówi powrotu do domu. Paweł (Bartek Kasprzykowski) będzie przekonany, że skoro przyjął świetny kontrakt w Warszawie żona podąży za nim... Od zawsze rodzinna Anka na koniec 16 sezonu "Przyjaciółek" zdecyduje, że od teraz to ona sama jest najważniejsza. I zostanie na wsi, gdzie spełniły się wszystkie jej marzenia o szczęśliwym życiu. A to może oznaczać, że miłość Strzeleckich zostanie tylko wspomnieniem na pamiątkowym zdjęciu... Zobacz koniecznie ZWIASTUN finału 16 sezonu serialu!

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 194 ostatni - czwartek, 26.11.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

W finale 16 sezonu "Przyjaciółek" od zawsze oddana mężowi pani Strzelecka sprawi, że głowa rodziny zaniemówi. Paweł będzie absolutnie przekonany, że małżonka po remoncie domu wróci z nim do Warszawy gotować obiadki i sprzątać, kiedy on będzie wskakiwał na kolejny etap kariery. A tymczasem Anka go zaskoczy!

Paweł sam sprawił w "Przyjaciółkach", że jego żona pokochała wieś. W tajemnicy przed wszystkimi sam odbudował rodzinny dom po dziadkach i pewnego dnia Ankę tam zawiózł. I choć początki były trudne ze względu na bunt Stasia, któremu odpowiada wyłącznie miejskie życie, ostatecznie małżonkowie odnaleźli z daleka od stolicy szczęście. Tyle, że Paweł zamarzy o powrocie do pracy, ale dowie się, że Anka ma już zupełnie inne plany!

Czytaj też: Koniec Przyjaciółek. Antek przerwie milczenie w sprawie Julki w ostatnim 194 odcinku! Matka nigdy mu tego nie wybaczy - ZWIASTUN 

Przyjaciółki FINAŁ 16 sezonu ZWIASTUN. Dramatyczne zwroty akcji w ostatnim 194 odcinku

W 194 odcinku "Przyjaciółek" Anka wpadnie szczęśliwa do domu wyciągnąć Pawła na wiejską zabawę do remizy. I kiedy tak będzie opowiadała, że sołtys gra na akordeonie, Strzelecki zdenerwuje się: - Anka, przystopuj! Czy ty w tym swoim napiętym grafiku pełnym miodów, serów i tańców, możesz chwilkę poświęcić mi, żeby mnie wysłuchać?

- Teraz. Mów o co chodzi i idziemy tańczyć.

- Ale ja nie chcę tańczyć! Ja musze być w formie jutro na uczelni. Rektor mi zaproponował stałą posadę wykładowcy

- Super! - ucieszy się Anka nie przeczuwając, że właśni w tym momencie finałowego odcinka "Przyjaciółek" dzieje się coś bardzo ważnego. - A co z kancelarią?

- Dam radę - nareszcie uśmiechnie się Paweł. - Jestem gotów na wyzwania!

- Ale jak ty sobie to wyobrażasz? Przecież nie będziemy dojeżdżać, przypomnij sobie kłopoty Stasia...

- Nie będziemy dojeżdżać. dzisiaj rozliczyłem się z panem Sławkiem (Kacper Kuszewski) i wracamy do domu.

W tym momencie ostatniego odcinka "Przyjaciółek" uśmiech zniknie z twarzy Anki. Już będzie wiedziała, co musi powiedzieć mężowi i choć jest szczęśliwa, nie chce aby on nie był...    

- Paweł, przecież ja też mam tutaj swoje zobowiązania. Wszyscy mieszkańcy podpisali mi petycję w sprawie tych progów zwalniających. Trzeba nadać temu urzędowy tok! Zaraz są dożynki, ja idę z dziewczynami w korowodzie, a poza tym te sery...

- Anka, ja przyjąłem tę propozycje pracy! - Paweł jeszcze przez krótką chwile będzie miał nadzieję, że reakcja żony to tylko negocjacje. 

Zobacz również: Koniec Przyjaciółek. Bolesne rozstanie Ingi i Maksa w ostatnim 194 odcinku. Dziecko rozdzieli ich na zawsze - ZWIASTUN

Ale nie, Anka naprawdę odmówi Pawłowi powrotu do domu. Czy w finale 16 sezonu "Przyjaciółek" zobaczymy koniec małżeństwa Strzeleckich? A może znajdą jakieś trzecie rozwiązanie? Zobacz koniecznie ZWIASTUN finałowego odcinka "Przyjaciółek"!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze