Koniec Przyjaciółek. Patrycja dla Artura rzuci wszystko w ostatnim 194 odcinku? Tylko tak go zatrzyma! - WIDEO

i

Autor: Polsat Koniec Przyjaciółek. Patrycja dla Artura rzuci wszystko w ostatnim 194 odcinku? Tylko tak go zatrzyma! - WIDEO

Koniec Przyjaciółek. Patrycja dla Artura rzuci wszystko w ostatnim 194 odcinku? Tylko tak go zatrzyma! - WIDEO

2020-11-26 20:47

Ostatni 194 odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie przełomowy dla Patrycji (Joanna Liszowska). Jej związek z Arturem (Paweł Małaszyński) czeka poważna próba, bo znakomity kucharz i bloger dostanie szansę wyjazdu za granicę na rok i wielkiej kariery. Koniec "Przyjaciółek" będzie oznaczał także koniec Patrycji i Artura? Niezupełnie, bo nowy facet Patrycji w 194 odcinku "Przyjaciółek" zaskoczy ją pewną propozycją. Czy będzie chciała zatrzymać Artura w kraju? Zobaczcie scenę z finału sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 194 ostatni - czwartek, 26.11.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

W 194 odcinku "Przyjaciółek", ostatnim 16 sezonu, Patrycja stanie przed trudną decyzją - być z Arturem, czy pozwolić mu odejść, wyjechać na rok za granicę, żeby nakręcił swój program kulinarny, zwiedzał świat i zrobił zawrotną karierę. Kiedy już jej się wydawało, że znalazła mężczyznę, z którym może być szczęśliwa, w którym jej syn Mikołaj (Adam Kiełczewski) dostrzegł następcę zmarłego ojca, okrutny los sprawi, że w 194 odcinku "Przyjaciółek" znów może stracić szansę na wielką miłość.

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Zuza nie daruje Jankowi akcji z policją w ostatnim 194 odcinku! Odbiorą jej dzieci na zawsze?

Artur nie będzie niczego przed Patrycją ukrywał. W finale 16 sezonu "Przyjaciółek" powie jej wprost, że może wyjedzie na długi czas, by zrealizować swoje wielkie marzenie. Podczas szczerej rozmowy Patrycja popełni głupi błąd i zaleje się łzami. - Wiedziałam, że będę przez ciebie płakać, ale nie sądziłam, że tak szybko... - wyzna nowemu ukochanemu. - Postaram się, żeby to były ostatnie twoje łzy z mojego powodu...

Wyznanie Artura w ostatnim 194 odcinku "Przyjaciółek" zabrzmi poważnie, ale Patrycja miała tak ciężkie przejścia z mężczyznami, że nie za bardzo w niej uwierzy. Zwłaszcza, że z sąsiadem spotyka się od niedawna. - Nie obiecuj... Sama jestem sobie winna, wiedziałam, że nie powinnam się pakować w żadną głupią relację...

- Dla mnie nie jest głupia. Jest ważna, bardzo ważna... To prawda, marzyłem o takiej szansie. Podróż dookoła świata, poznawanie nowych potraw, ale najbardziej w życiu marzyłem o takiej kobiecie jak ty i nie chcę cię stracić - zapewni ją Artur w ostatnim 194 odcinku "Przyjaciółek". - Ale ta podróż to jest dla ciebie szansa na wielką karierę...- Wiem, ale ważniejsze jest to, czy chcesz, żebym został- Ja nie mogę podejmować takiej decyzji...- Muszę dać odpowiedź do północy, moja przyszłość w twoich rękach - doda Artur.

Koniec Przyjaciółek. Artur zostawi Patrycję i wyjedzie z kraju w finale sezonu? - ZWIASTUN

Podczas kolejnej randki na plaży w finałowej scenie na koniec "Przyjaciółek" z ust Artura padnie najważniejsze pytanie - czy Patrycja chce z nim być, czy to już rozstanie. - Przemyślałaś wszystko? Kobieto mojego życia... - szepnie. - Tak, nawet posunęłam się do czarów - odpowie Patrycja, ale nie wyjawi szczegółów rytuału odczyniania uroku jaki przeprowadziła w 194 odcinku "Przyjaciółek" z przyjaciółkami.

- To teraz spójrz mi w oczy i powiedz jaką widzisz w nich przyszłość. Dla siebie i dla mnie... - doda Artur, lecz nie doczeka się odpowiedzi. Ostatni odcinek "Przyjaciółek" 16 sezonu skończy się właśnie na tych słowach.

Nie przegap: Koniec Przyjaciółek. Maks nie uwierzy, że Agata jest z nim w ciąży w ostatnim 194 odcinku! Inga wyładuje się na jego kochance

Wszystko zapewne wyjaśni się w kolejnej 17 serii "Przyjaciółek". Wtedy też widzowie najpewniej dowiedzą się jaką decyzję podjęła Patrycja, czy dla niego rzuciła wszystko i wyjechała razem z nim, a może pozwoliła mu odejść z nadzieją, że do niej wróci.

Przyjaciółki 16 sezon odcinek 194. Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odcinek 194. Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)
Przyjaciółki 16 sezon odcinek 194. Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odcinek 194. Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze