Koniec Przyjaciółek. Zuza nie daruje Jankowi akcji z policją w ostatnim 194 odcinku! Odbiorą jej dzieci na zawsze?

i

Autor: ipla.tv Koniec Przyjaciółek. Zuza nie daruje Jankowi akcji z policją w ostatnim 194 odcinku! Odbiorą jej dzieci na zawsze?

Koniec Przyjaciółek. Zuza nie daruje Jankowi akcji z policją w ostatnim 194 odcinku! Odbiorą jej dzieci na zawsze?

2020-11-20 12:23

"Przyjaciółki" w ostatnim 194 odcinku skończą się w dramatycznym momencie dla Zuzy (Anita Sokołowska)! Po zatrzymaniu przez policję i oskarżeniu przez Janka (Marek Bukowski) o porwanie własnym dzieci Zuza będzie musiała znów walczyć o prawo do opieki nad synami - Grzesiem (Jan Pieńkowski) i Krzysiem (Dobromir Piotrowski)! Jasiek w ostatnim 194 odcinku "Przyjaciółek" zabierze jej chłopców już na zawsze? Między skłóconymi małżonkami dojdzie do ostatecznej rozmowy, która skończy się kłótnią i groźbą, że teraz wkroczą prawnicy! Zobaczcie jaki będzie koniec "Przyjaciółek" w 16 sezonie.

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 194 ostatni - czwartek, 26.11.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

Ostatni 194 odcinek "Przyjaciółek" będzie jednocześnie decydującym rozstrzygnięciem walki Zuzy i Jaśka o dzieci. Po tym jak okrutny mąż nasłał na Markiewicz policję, bo ośmieliła się zabrać synów do Warszawy bez jego zgody, sytuacja między nimi będzie wyjątkowo napięta. Na szczęście w 194 odcinku "Przyjaciółek" chłopcy zostaną z Zuzą. Zdesperowana matka zdoła przekonać funkcjonariuszy, że ma pełen prawa rodzicielskie do Grzesia i Krzysia i mogła z nimi wyjechać z Gdańska.

Gorzej jej jednak pójdzie z wyjaśnieniem całej tej akcji z policją szefowi - prezesowi banku z Wiednia. Bo Broch (John Weisgerber) usłyszał nie tylko o rodzinnym problemach Zuzy, ale także o zatrzymaniu Markiewicz za narkotyki, areszcie i sprawie w sądzie. W ostatnim 194 odcinku "Przyjaciółek" Zuza będzie robiła wszystko co w jej mocy, by odzyskać zaufanie prezesa i przekonać go o swojej niewinności. Zwłaszcza, że nie jest jeszcze karana.

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Maks nie uwierzy, że Agata jest z nim w ciąży! Inga załatwi kochankę w ostatnim 194 odcinku

Przyjaciółki FINAŁ 16 sezonu ZWIASTUN. Dramatyczne zwroty akcji w ostatnim 194 odcinku

Tymczasem Janek w 194 odcinku "Przyjaciółek" będzie chciał zabrać synów do Gdańska. Po tym jednak co zrobił żonie, Zuza nie będzie widziała już żadnych szans, żeby się dogadali. Uprzedzi Janka, że od tej pory będzie się z nim kontaktowała jej prawniczka, czyli Anką (Magdalena Stużyńska). Zuza nie będzie już miała żadnych wątpliwości, że to kochanka Jaśka, Sabina (Anna Jażdżyk), nastawia nie tylko jego, ale także dzieci przeciwko niej.

Nie przegap: Koniec Przyjaciółek. Patrycja pozna prawdziwą twarz Artura w ostatnim 194 odcinku. Zmusi ją do podjęcia trudnej decyzji!

Koniec "Przyjaciółek" w 16 sezonie wcale nie zakończy wojny między Zuzą i Jaśkiem. Jedyną nadzieją dla Markiewicz na nowe, szczęśliwsze życie będzie Chris (Łukasz Konopka). Były kochanek zapewni ją o swoim uczuciu i o tym, że dla niej zostanie w Warszawie na stałe. Wręczy jej także klucze eo mieszkania.

W finale 194 odcinka "Przyjaciółek" Zuza stanie jednak oko w oko z Jankiem, który nagle przyjedzie do niej do pracy, żeby jeszcze raz spokojnie porozmawiać. Winę za akcję z policją zrzuci na Sabinę, która miała odebrać chłopców z przedszkola w dniu, w którym Markiewicz je zabrała.- Słuchaj, nie sądziłem, że Sabina tak to nakręci. Przysięgam...

- Przysięgasz?! Mam ci uwierzyć i znowu zaufać? Jasiek zabrałeś mi dzieci, chcesz rozdzielić rodzeństwo, robisz ze mnie wyrodną matkę! I jeszcze chcesz mi ograniczyć prawa opieki nad dziećmi! - rzuci wściekła Zuza. Ale Janek w 194 odcinku "Przyjaciółek" zapewni, że nie chciał, by tak się to wszystko potoczyło.

- O co ci chodzi? O zemstę?! Tak naprawdę mnie nienawidzisz?! Wiesz co bym teraz zrobiła? - coraz bardziej roztrzęsiona Zuza zacznie bić męża. - Nienawidzę cię! Tak bardzo cię kochałam, a teraz cię nienawidzę! Po tym ataku Jasiek  w ostatnim 194 odcinku "Przyjaciółek" weźmie Zuzę w ramiona i zacznie ją czule przytulać. Przeprosi też za to, co jej zrobił. A kiedy będzie chciał ją pocałować Zuza zapyta czy to pożegnanie. - A może nowy początek? - zaproponuje Janek.

Czy Zuza i Janek z "Przyjaciółek" znów będą razem? To zapewne wyjaśni w nowym 17 sezonie "Przyjaciółek"!

Przyjaciółki 16 sezon odc. 193. Zuza (Anita Sokołowska), Grześ (Jan Pieńkowski), Krzyś (Dobromir Piotrowski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon odc. 193. Zuza (Anita Sokołowska), Grześ (Jan Pieńkowski), Krzyś (Dobromir Piotrowski)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze