Przyjaciółki, odcinek 193: Zuza zabierze dzieci Jankowi! To będzie porwanie i zemsta za wszystkie krzywdy - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki, odcinek 193: Zuza zabierze dzieci Jankowi! To będzie porwanie i zemsta za wszystkie krzywdy - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 193: Zuza zabierze dzieci Jankowi! To będzie porwanie i zemsta za wszystkie krzywdy - ZWIASTUN

2020-11-17 11:18

W 193 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) zabierze dzieci od Janka (Marek Bukowski), ale nie dogada się w tej kwestii ze swoim byłym! Wręcz przeciwnie, w tajemnicy przed Jaśkiem odbierze synów, Grzesia (Jan Pieńkowski) i Krzysia (Dobromir Piotrowski), z przedszkola i razem z nimi wróci z Gdańska do Warszawy. Pomoże jej w tym Inga (Małgorzata Socha), dla której cała w 193 odcinku "Przyjaciółek" będzie wyglądała jak porwanie. Ale Zuza będzie myślała tylko o synach. Nawet jeśli jej za to grozi surowa kara. Zobaczcie ZWIASTUN "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 193 - czwartek, 19.11.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

Zuza w 193 odcinku "Przyjaciółek" znów wpakuje się w kłopoty! Nie informując Jaśka o swoich planach zabierze chłopców do Warszawy. Zjawi się w ich przedszkolu w Gdańsku z Ingą i jak gdyby nigdy nic odbierze ich do domu. Słowem nie wspomni opiekunkom z przedszkola, że nie załatwiła tego z ojcem chłopców. Z jednej strony będzie to odwet za jego wycieczkę do Danii, z drugiej zaś poczuje, że coraz bardziej oddala się od dzieci. Nie pozwoli na to, żeby przez pracę znów straciła dzieci.

- Mamo nie będziesz już wyjeżdżać? - zapyta szczęśliwy Grześ, kiedy zobaczy w 193 odcinku "Przyjaciółek" znów zobaczy Zuzę. - Nie kochanie, będę już tylko z wami! Na pytanie chłopców o Janka, Zuza posunie się do kolejnego kłamstwa. - No wiesz tata tu pracuje, więc musi zostać, ale na pewno będzie często do was przyjeżdżał! 

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Patrycja pozna prawdziwą twarz Artura w ostatnim 194 odcinku. Zmusi ją do podjęcia trudnej decyzji!

Inga, która w 193 odcinku "Przyjaciółek" pomoże Zuzie zabrać dzieci, nabierze jednak wątpliwości. Nie będzie świadoma tego, że przyjaciółka działa bez porozumienia ze swoją prawniczką Anką (Magdalena Stużyńska). - Zuza jesteś pewna?

- Jak nigdy w życiu! - Bo to wygląda jak porwanie... Może powinnaś to najpierw ustalić z Jaśkiem? - zasugeruje jej Inga. Ale Zuza w 193 odcinku "Przyjaciółek" postawi na swoim. - Tak jak on wtedy, kiedy ich wywiózł?! Wyślę mu SMS-a! Jestem ich matką! Miałabyś wątpliwości, gdyby chodziło o twoje dzieci? - Żadnych! - odpowie Inga.

Przyjaciółki, odcinek 193 ZWIASTUN. Zuza zabierze dzieci Jankowi! Inga nie wybaczy Maksowi seksu z inną

Po powrocie do Warszawy Zuza w 193 odcinku "Przyjaciółek" spotka się z Chrisem (Łukasz Konopka). Były kochanek, który ostatnio pomógł jej przetrwać najtrudniejsze chwile złoży jej zaskakującą propozycję. - Nie chcę ci przeszkadzać, ale musiałem cię zobaczyć...Myślałem o tym wszystkim, o nas. Powinienem teraz wracać do Stanów. Najchętniej bym cię porwał ze sobą, ale wiem, że nie mogę...

- Chris...Naprawdę mam złe doświadczenia jeśli chodzi o związki na odległość... - przerwie mu Zuza.

Mimo to Chris w 193 odcinku "Przyjaciółek" będzie gotowy na każde poświęcenie dla kobiety, którą wciąż kocha. - Dlatego może ja mógłbym zostać? Dostałem propozycję od bardzo dobrej, prywatnej kliniki. Mógłbym rozważyć przeprowadzkę...

- Mówisz poważnie?

- Tak, jeżeli ty nie możesz jechać ze mną, to może ja mogę zostać. Mam jutro spotkanie z potencjalnym pracodawcą, tylko muszę mu coś odpowiedzieć...

- Ja nie mogę decydować o twojej przyszłości, karierze...

- Wystarczy tylko jedno słowo, resztą ja się zajmę. Zuza, wiem, że możemy być razem, że możemy być szczęśliwi. Zastanów się, daj mi znać...

Sprawdź też: Koniec Przyjaciółek. Zuza wyjedzie z Chrisem i synami na zawsze w ostatnim 194 odcinku

Mimo, że Janek w 193 odcinku "Przyjaciółek" będzie dzwonił do Zuzy, ona nie odbierze od niego telefonu. Anka uprzedzi ją, że to się może źle skończyć. - Wariatko, czy ty nie rozumiesz, że działasz na swoją szkodę? - Chciałam pobyć chwilę z chłopcami, nie wiedziałam, że to jest karalne! - wyjaśni Markiewicz.

Niestety mąż Zuzy w 193 odcinku "Przyjaciółek" nie odpuści i naśle na nią policję. Dwaj funkcjonariusze zjawią się w banku Zuzy, żeby odebrać jej dzieci. I właśnie wtedy zjawi się prezes Broch (John Weisgerber), który usłyszy o zatrzymaniu Markiewicz za narkotyki!

Przyjaciółki 16 sezon odc. 193. Zuza (Anita Sokołowska), Grześ (Jan Pieńkowski), Krzyś (Dobromir Piotrowski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon odc. 193. Zuza (Anita Sokołowska), Grześ (Jan Pieńkowski), Krzyś (Dobromir Piotrowski)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 193. Inga (Małgorzata Socha), Grześ (Jan Pieńkowski), Krzyś (Dobromir Piotrowski), Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon odc. 193. Inga (Małgorzata Socha), Grześ (Jan Pieńkowski), Krzyś (Dobromir Piotrowski), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 193. Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon odc. 193. Zuza (Anita Sokołowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze