Przyjaciółki 16 sezon odc. 193. Zuza (Anita Sokołowska), Grześ (Jan Pieńkowski), Krzyś (Dobromir Piotrowski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon odc. 193. Zuza (Anita Sokołowska), Grześ (Jan Pieńkowski), Krzyś (Dobromir Piotrowski)

Koniec Przyjaciółek. Zuza zabierze Jankowi dzieci i wyjedzie z Chrisem na zawsze w ostatnim 194 odcinku

W finale 16 sezonu "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) odzyska dzieci, rzuci Janka (Marek Bukowski) i wyjedzie z zakochanym w niej po uszy Chrisem (Łukasz Konopka) w 194 odcinku serialu? Wiele na to wskazuje, bo dawny kochanek będzie miał bardzo poważne zamiary wobec pani dyrektor Markiewicz. Czy Zuza nareszcie odnajdzie spokój i szczęście na koniec "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 194 - czwartek, 26.11.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

W 193 odcinku "Przyjaciółek" Zuza zabierze dzieci do siebie. I nie będzie pytać się Janka o zgodę - będzie miała dość jego szantażu i straszenia jej odebraniem synów. Weźmie sprawy we własne ręce! A w 194 odcinku "Przyjaciółek" przyjmie propozycję Chrisa i to razem z nim najprawdopodobniej stworzy rodzinę.

Tak właśnie potoczą się losy Zuzy w finale 16 sezonu "Przyjaciółek" po licznych upokorzeniach i dramatycznej historii z narkotykami i aresztowaniem. Jak dojdzie do tak wspaniałego zwrotu akcji w życiu dyrektor Markiewicz? 

Czytaj też: Koniec Przyjaciółek. Inga dowie się o ciąży w 194 odcinku! Maks będzie miał dziecko, ale nie z nią

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!
Przyjaciółki, odc. 194: Zuza (Anita Sokołowska), Chris (Łukasz Konopka)

i

Autor: Polsat

W 194 odcinku "Przyjaciółek" Chris po raz kolejny spotka się z Zuzą i wyzna jej wielką miłość i oddanie. Dla niej będzie gotów zrezygnować z kariery w USA i wrócić do Polski! 

To co na Zuzie zrobi największe wrażenie na koniec "Przyjaciółek" to deklaracja Chrisa, że chce stworzyć z Zuzą pełną rodzinę i zaopiekować się jej synami! Ta jedna rozmowa z Chrisem odmieni życie Zuzy - zabierze dzieci od Janka i przywiezie je na stałe Warszawy. 

Czy Zuza i Chris wyjadą razem w wielki świat? A może dzięki wsparciu i miłości Chrisa Zuza da Jankowi szansę i będą w stanie dogadać się w sprawie wspólnej opieki na chłopcami? Przekonamy się już w 194 odcinku "Przyjaciółek"? 

Przyjaciółki, odc. 194: Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: Polsat
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze