Koniec Przyjaciółek. Patrycja pozna prawdziwą twarz Artura w ostatnim 194 odcinku

i

Autor: Polsat Koniec Przyjaciółek. Patrycja pozna prawdziwą twarz Artura w ostatnim 194 odcinku

Koniec Przyjaciółek. Patrycja pozna prawdziwą twarz Artura w ostatnim 194 odcinku. Zmusi ją do podjęcia trudnej decyzji!

2020-11-14 10:25

Ostatni 194 odcinek serialu "Przyjaciółki" nie będzie szczęśliwy dla Patrycji (Joanna Liszowska)! Oznacza niestety koniec znajomości z Arturem (Paweł Małaszyński), intrygującym sąsiadem, który w krótkim czasie sprawił, że Patrycja znów uwierzyła w miłość. Rodzące się między nimi uczucie na koniec 16 sezonu "Przyjaciółek" zostanie wystawione na ciężką próbę. Nie dość, że byłe zony Artura ujawnią Patrycji jego prawdziwą twarz, to jeszcze zdolny kucharz i miłośnik kobiet niemal zmusi Kochan do podjęcia jednej z najtrudniejszych decyzji w życiu. Jak się skończy 194 odcinek "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 194 ostatni - czwartek, 26.11.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

Czy Patrycja i Artur z "Przyjaciółek" będą razem w finale 16 sezonu? Ich przyjaźń przerodziła się w bliższą relację kiedy kucharz pokazał Patrycji swoje sposoby na zdobycie kobiety. Oczarował ją nie tylko talentem kulinarnym, ale także umiejętnością rozpalenie romantycznego nastoju w każdych okolicznościach. Udało mu się trafić do serca Patrycji przez... żołądek. Jednak w ostatnim 194 odcinku "Przyjaciółek" wszystko się zmieni. Nie tylko za sprawą propozycji jaką dostanie Artur, ale także z winy jego byłych żon.

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Anka zostanie sama. Paweł zostawi ją na wsi i wyjedzie na zawsze w 194 odcinkuJuż sama wiadomość, że Artur jest w doskonałych relacjach z dwoma byłymi żonami była dla Patrycji sporym szokiem. Ukrywał bowiem przed nią, że był dwa razy żonaty. W 194 odcinku "Przyjaciółek" Helga (Katarzyna Pilichowska) i Ewa (Katarzyna Mikiewicz) zaproszą Patrycję na spotkanie, by przekazać jej coś bardzo ważnego na temat Artura. Czego dowie się Kochan? Ciekawość sprawi, że zgodzi się na rozmowę, a prawda na temat Artura jaką pozna z ust jego eks sprawi, że życie Patrycji wywróci się do góry nogami. Już nie będzie patrzyła na sąsiada w taki sposób!

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Koniec 16 sezonu "Przyjaciółek" będzie momentem zwrotnym dla Patrycji i jej sąsiada. Postawi ich uczucia pod wielkim znakiem zapytania. Bo Artur w 194 odcinku "Przyjaciółek" będzie miał szansę zrealizować wymarzony program kulinarny. Przedsięwzięcie wiąże się jednak z długim, bo trwającym rok wyjazdem za granicę. Niespodziewanie Artur poprosi Patrycję, by podjęła tak ważną życiową decyzję za niego! 

Nie przegap: Koniec Przyjaciółek. Zuza zabierze Jankowi dzieci i wyjedzie z Chrisem na zawsze w ostatnim 194 odcinku

Tym samym Patrycja przekona się na własnej skórze, że byłe żony Artura miały we wszystkim rację. Czego dowie się Patrycja o Arturze na koniec "Przyjaciółek" i czy po tym wszystkim będzie w stanie z nim być? To się zapewne okaże dopiero w nowym 17 sezonie "Przyjaciółek"?

Przyjaciółki, odcinek 191, Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 191, Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze