Przyjaciółki, odcinek 193: Zuza znowu zatrzymana przez policję! Jasiek będzie ją ścigał za porwanie synów - ZWIASTUN

2020-11-19 21:38 jkk
Przyjaciółki, odcinek 193: Zuza znowu zatrzymana przez policję! Jasiek będzie ją ścigał za porwanie synów - ZWIASTUN
Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 193: Zuza znowu zatrzymana przez policję! Jasiek będzie ją ścigał za porwanie synów - ZWIASTUN

W 193 odcinku "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) znów wpadnie w ręce policji! Szalone posunięcie, jakim będzie zabranie synów do Warszawy bez wiedzy Janka (Marek Bukowski), zakończy się dramatem. Zuza będzie pewna, że robi dobrze i nawet Indze (Małgorzata Socha) nie da się przekonać, że to się może źle skończyć. Czy Zuza znów trafi za kratki w 193 odcinku "Przyjaciółek" i na zawsze straci dzieci? Niestety, może stać się jeszcze gorzej - zobacz koniecznie ZWIASTUN!

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 193 - czwartek, 19.11.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

Pierwsza ostrzeże Zuzę Inga w 193 odcinku "Przyjaciółek". Powie jej, że zabranie chłopców do Warszawy bez wiedzy Janka wygląda na porwanie. I zapyta, czy Zuza jest pewna, czy dobrze robi. 

- Jak nigdy w życiu - odpowie jej szczęśliwa Zuza! 

- Może powinnaś to ustalić z Jaśkiem?

- Tak jak on wtedy kiedy ich wywiózł?! Wyślę mu sms-a - zapewni Zuza. 

Niestety, w 193 odcinku serialu "Przyjaciółki" okaże się, że to Inga miała rację. Janek nie tylko nie pozwoli na zabranie synów do Warszawy, ale natychmiast po ich zniknięciu powiadomi policję o ich porwaniu przez "matkę narkomankę"! 

- Panowie, jestem ich matką, pełnoprawną opiekunką i mam prawo wziąć dzieci wtedy, kiedy chcę - będzie tłumaczyła policjantom Zuza. 

- Pani mąż oświadczył, że wychowuje waszych synów, a pani została zatrzymana za jazdę pod wpływem narkotyków i on obawia się o ich życie - usłyszy od policjanta w odpowiedzi.

Czytaj też: Koniec Przyjaciółek. Anka zostanie sama. Paweł zostawi ją na wsi i wyjedzie na zawsze w 194 odcinku

Niestety, kolejne zatrzymanie w 193 odcinku "Przyjaciółek" będzie miało swoje dalsze skutki. Widok wozu policyjnego pod firmą wyprowadzi z równowagi ważniaka z banku, który ostro zareaguje na słowo "narkotyki"... Czy Zuza na koniec "Przyjaciółek" straci pracę, dzieci i wolność?    

Najnowsze