Przyjaciółki 17 sezon. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków. Dramatyczne zwroty akcji w życiu bohaterek

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 17 sezon. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków. Dramatyczne zwroty akcji w życiu bohaterek

Przyjaciółki 17 sezon. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków. Dramatyczne zwroty akcji w życiu bohaterek

Gwiazdy "Przyjaciółek" wróciły na plan! Co zobaczymy w 17 sezonie serialu? Zapowiada się na dramatyczne zwroty akcji w życiu wszystkich "Przyjaciółek"! Gwiazdy zdradziły kilka tajemnic z nowych odcinków. Czy Anka (Magdalena Stużyńska) wróci do Pawła (Bartek Kasprzykowski) do Warszawy, a Inga (Małgorzata Socha) pozna nową miłość? Na pewno Zuza (Anita Sokołowska) będzie miał dość szantaży Jaśka (Marek Bukowski), a los Patrycji (Joanna Liszowska) na razie owiany jest pilnie strzeżoną tajemnicą... Sprawdź co już wiemy.

"Przyjaciółki" 17 sezon. Niesamowite zwroty akcji! Gwiazdy wróciły na plan

To wspaniała wiadomość dla fanów "Przyjaciółek". Nowy, 17 sezon serialu już powstaje, gwiazdy są na planie, a 195 odcinek będziemy mogli zobaczyć znacznie wcześniej, niż zapowiadano

Produkcja serialu "Przyjaciółki" potwierdziła: - Już wiosną przyszłego roku poznamy dalsze losy Ingi, Zuzy, Anki (Magdalena Stużyńska), Patrycji i Doroty (Agnieszka Sienkiewicz)! Co przyniesie im przyszłość? Jedno jest pewne – życie potrafi zaskakiwać i wywracać wszystko do góry nogami, gdy najmniej tego się spodziewamy. Nie zabraknie więc niespodziewanych zwrotów akcji, trudnych decyzji, ale też uśmiechu!

Przyjaciółki FINAŁ 16 sezonu ZWIASTUN. Dramatyczne zwroty akcji w ostatnim 194 odcinku

Na temat dalszych losów swoich bohaterek wypowiedziały się też gwiazdy "Przyjaciółek". Wszystkie potwierdzają że na Ankę, Patrycję, Ingę i Zuzę czekają spore zmiany. Ale czy na lepsze?

- Zuza stanie przed dylematem jak pogodzić i macierzyństwo i życie zawodowe - mówi Anita Sokołowska w magazynie "Party". - Jak się spełnić i być spełnioną bez szantażu emocjonalnego? Tym samym gwiazda potwierdza, że jej odświeżony związek z Jaśkiem może okazać się niemożliwy... - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ

Na koniec 16 sezonu "Przyjaciółek" zapowiadało się na to, że Anka zostanie sama na wsi, a Patrycja poleci za Arturem (Paweł Małaszyński) na koniec świata. Ale właśnie Stużyńska i Liszowska nie chcą ujawniać zbyt wiele. 

- Przyszłość mojej bohaterki Anki dopiero się rysuje i sama jestem ciekawa - mówi tajemniczo serialowa Anka w "Party". 

- Nie chcę za bardzo zdradzać losów Patrycji. Kiedy przyjdzie na to czas trzeba po prostu zasiąść w czwartkowe wieczory zasiąść przed telewizory i śledzić losy "Przyjaciółek"! - wtóruje koleżance z planu Liszowska. - Ale Pati jak to Pati - wciąż szuka szczęścia, miłości, a rzadko bywa jak w bajce - decyduje się jednak coś zdradzić Liszowska. Czyżby aktorka miała potwierdzić, że jej związek z Arturem to niewypał?   

- Indze z Maksem nie wyszło, bo nie chciała pogodzić się z tym, że ma dziecko z inną - potwierdza Socha. - Co więcej, na razie Inga nie widzi siebie w relacji z żądnym mężczyzną. Ale jak wiemy los lubi płatać figle....

Na razie powrót na plan 17 sezonu "Przyjaciółek" ogłosiła na swoim profilu na Instagramie Anita Sokołowska. - Z wielką przyjemnością mogę dziś podzielić się z Wam informacją, że pracujemy nad kolejną serią - 17stą serialu Przyjaciółki. Czyż to nie jest radosne info???? - czytamy pod zdjęciem roześmianej Zuzy.

Z powrotu na plan cieszy się także serialowa Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz), a produkcja potwierdza, że w 17 sezonie "Przyjaciółek" zobaczymy jej partnera Sławka (Kacper Kuszewski). Paweł Małaszyński - serialowy Artur -również będzie grał w 17 sezonie serialu!    

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze