Koniec Przyjaciółek. To już koniec Ingi i Maksa. Rzuciła go dla dziecka i już nigdy do siebie nie wrócą - WIDEO

i

Autor: Polsat Koniec Przyjaciółek. To już koniec Ingi i Maksa. Rzuciła go dla dziecka i już nigdy do siebie nie wrócą - WIDEO

Koniec Przyjaciółek. To już koniec Ingi i Maksa. Rzuciła go dla dziecka i już nigdy do siebie nie wrócą - WIDEO

W finałowym odcinku "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) rzuciła Maksa (Mateusz Janicki). Narzeczona doktora podjęła najdojrzalszą w swoim życiu decyzję, przez którą wszyscy płakali... A jednak Inga zrobiła to - dla dobra dziecka, które przyszło na świat po namiętnej nocy Maksa z Agatą (Marta Szumieł)! I tak w finale "Przyjaciółek" zobaczyliśmy koniec związku kochającej się pary, która marzyła o wspólnym życiu po grobowa deskę.

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 194 ostatni - czwartek, 26.11.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

W 194 odcinku "Przyjaciółek" Inga podjęła najbardziej dojrzałą decyzję w swoim życiu. Dla dobra dziecka, które Maks spłodził podczas jednej nocy na pocieszenie po ucieczce narzeczonej ze ślubu... To była rozdzierająca serce scena w finale 16 sezonu serialu!

Jak pisaliśmy, Maks przyznał się Indze na koniec "Przyjaciółek" do seksu z Agatą i musiał jej także powiedzieć, że owocem tej nocy jest ciąża. Inga oszalała z rozpaczy, najpierw nie uwierzyła, potem i rzuciła się w szpitalu publicznie oskarżać zakochaną w Maksie lekarkę, ale w końcu opanowała emocje i podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu. Żadne z narzeczonych nie chciało tego, ale Inga znów zrobiła to za nich dwoje.    

Przyjaciółki FINAŁ 16 sezonu ZWIASTUN. Dramatyczne zwroty akcji w ostatnim 194 odcinku
Przyjaciółki sezon 16, odc. 194: Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: Polsat

 - Nie możemy być razem. Nie bylibyśmy szczęśliwi - powiedziała Inga Maksowi w finale 194 odcinka "Przyjaciółek". - Ani ty, ani Agata, ani twoje dziecko..., Właśnie, twoje dziecko, które nigdy w życiu nie miałoby prawdziwego ojca! Wiem, że ty będzie cudownym ojcem!

- Ale... - Maks próbował zaprotestować, bo domyślił się, co się święci

- Wiem, nie kochasz jej, ale Agata jest w tobie zakochana. Na początek wystarczy, a z czasem pojawi się dziecko i zobaczysz, będziecie coraz bliżej. Myślę, że powinniście spróbować. Ja teraz już pójdę, nie zatrzymuj mnie!

Czytaj też: Koniec Przyjaciółek. Antek przerwie milczenie w sprawie Julki w ostatnim 194 odcinku! Matka nigdy mu tego nie wybaczy - ZWIASTUN

Maks nie posłuchał ukochanej i spróbował za nią pobiec w 194 odcinku "Przyjaciółek. Wtedy zrozpaczona Inga, z trudem hamując łzy krzyknęła: - Błagam cię, nie idź za mną! Mogę drugi raz nie mieć w sobie takiej siły, żeby zwrócić ci wolność!

Wygląda na to, że w 17 sezonie "Przyjaciółek" ta piękna para - Inga i Maks - już się nie zejdą. Dziecko, które przyjdzie na świat ostatecznie rozdzieli ich na zawsze. Ale czy tak będzie na pewno dowiemy się w nowych odcinkach serialu, na które niestety będziemy musieli trochę poczekać

Rozdzierająca scena rozstania Ingi i Maksa - zobacz koniecznie WIDEO z 194 odcinka "Przyjaciółek!

Przyjaciółki sezon 16, odc. 194: Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki)

i

Autor: Polsat
Przyjaciółki sezon 16, odc. 194: Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki)

i

Autor: Polsat
Najnowsze