Przyjaciółki 17 sezon. Julka w wielkiej rozpaczy! Szantaż Antka nic nie da i teściowa ją zniszczy

2020-12-04 15:36 jkk
 Przyjaciółki 17 sezon: Julka w wielkiej rozpaczy! Szantaż Antka nic nie da i teściowa ją zniszczy
Autor: Polsat Przyjaciółki 17 sezon: Julka w wielkiej rozpaczy! Szantaż Antka nic nie da i teściowa ją zniszczy

W 17 sezonie serialu "Przyjaciółki" Julka (Nicole Bogdanowicz) znów pogrąży się w wielkiej zrozpaczona! Wyciekły zdjęcia z planu, na których widać kompletnie załamaną Julkę, a łzy rozmażą jej cały makijaż. Biedna Julka wygląda okropnie! Nicole Bogdanowicz wyjaśnia co się będzie działo w nowym sezonie "Przyjaciółek"! Czy wredna teściowa (Joanna Gonschorek) nie posłucha Antka (Maciej Zuchowicz) i urządzi młodym jeszcze gorsze piekło?

"Przyjaciółki" 17 sezon. Julka znów zatonie w łzach rozpaczy! Paskudna teściowa nie pozwoli młodemu małżeństwu spokojnie żyć

W 17 sezonie "Przyjaciółek" w rodzinie Julki i Antka będziemy oglądać skutki tego, co wydarzyło się na koniec 16 sezonu serialu. Jak pamiętamy syn wreszcie postawił się matce i dał ultimatum: albo się uspokoi, albo straci syna. Niestety, nie z tą wredną kobietą takie numery!

Wyciekł materiał z planu 17 sezonu "Przyjaciółek", na którym grająca Julkę Bogdanowicz nie może się uspokoić! Wygląda naprawdę strasznie: ma rozmazany makijaż, czerwona twarz i przez nos usiłuje wytłumaczyć co się stało! 

Przyjaciółki 17 sezon: Znamy dokładną datę emisji 195 odcinka! Joanna Liszowska wszystko zdradziła - WIDEO
Przyjaciółki 17 sezon: Julka w wielkiej rozpaczy! Szantaż Antka nic nie da i teściowa ją zniszczy
Autor: Instagram Przyjaciółki 17 sezon: Julka w wielkiej rozpaczy! Szantaż Antka nic nie da i teściowa ją zniszczy

Co dokładnie wydarzy się w domu Julki dokładnie nie wiemy, ale po stanie w jakim aktorka zeszła z planu 17 sezonu "Przyjaciółek" możemy spodziewać się najgorszego. 

- Zapowiada się bardzo emocjonujący sezon! PS. Nic mi nie zrobili, scena płakana - wyjaśniła Bogdanowicz na swoim Instastory. 

Wiele zmian czeka wszystkie "Przyjaciółki" w 17 sezonie serialu. Czy Inga (Małgorzata Socha) zostanie sama do końca życia, podobnie jak Anka (Magdalena Stużyńska) na wsi? Czy Zuza (Anita Sokołowska) postawi się Jaśkowi (Marek Bukowski) i wybierze życie bez niego? Pewne jest, że Artur (Paweł Małaszyński), nowy partner Patrycji (Joanna Liszowska) wystąpi w nowych odcinkach, więc jej samotność nie grozi. 

Zobacz też: Przyjaciółki 17 sezon: Znamy dokładną datę emisji 195 odcinka! Joanna Liszowska wszystko zdradziła - WIDEO

Najnowsze