Przyjaciółki 16 sezon. Data premiery przesunięta?! Aktorki wracają na plan z opóźnieniem

2020-07-31 11:08 Ag
Przyjaciółki 16 sezon. Data premiery przesunięta?! Aktorki wracają na plan z opóźnieniem
Autor: Instagram Przyjaciółki 16 sezon. Data premiery przesunięta?! Aktorki wracają na plan z opóźnieniem

Kiedy 16 sezon serialu "Przyjaciółki" pojawi się w telewizji Polsat? Emisja nowych odcinków "Przyjaciółek" była planowana na wrzesień, ale przez koronawirusa u Małgorzaty Sochy oraz kilku innych osób z ekipy wszystko się zmieniło. Data premiery "Przyjaciółek" jest zagrożona! Cała obsada i pozostała część produkcji wróci na plan najwcześniej w sierpniu, więc nie uda się nagrać nowych odcinków "Przyjaciółek" przed wrześniem i startem jesiennej ramówki Polsatu.

Kiedy nowy 16 sezon "Przyjaciółek" w Polsacie? Emisja nowych odcinków nie we wrześniu!

Koronawirus na planie "Przyjaciółek" wpłynie na emisję 16 sezonu! Niestety nie da się tego uniknąć, a opóźnienie jest związane nie tylko z przerwą w zdjęciach w związku z obostrzeniami rządu, ale także wykrytym na początku lipca zakażeniem. To Małgorzata Socha zaraziła się COVID-19, ale nie tylko ona. Testy na koronawirusa wykazały, że kilka innych osób z ekipy "Przyjaciółek" jest chorych.

Produkcja serialu stanęła, ale wszystko wskazuje na to, że nie na długo. Lada moment ruszą zdjęcia do 16 sezonu "Przyjaciółek", ale jeszcze w niepełnym składzie. Firma Akson Studio od samego początku postawiła wszystkich w najwyższej gotowości, by uporał się z groźnym wirusem wśród członków ekipy. I udało się!

Patrz też: Przyjaciółki. Małgorzata Socha chora! Zaraziła się koronawirusem. Co z innymi serialami, w których gra?

Wznawiamy zdjęcia do 16 sezonu "Przyjaciółek" w sobotę, 1 sierpnia – podała Martyna Weryńska  z działu PR Akson Studio w "Fakcie". Na razie jednak nie wiadomo, czy wszystkie główne gwiazdy "Przyjaciółek" stawią się na planie. Dotyczy to przede wszystkim Małgorzaty Sochy, która jest zakażona koronawirusem.

Lekarz zrobił TEST na KORONAWIRUSA na WIZJI [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie przegap: Przyjaciółki 16 sezon. Inga w ciąży straci Maksa? Wyrodna i przebiegła córka Hania rozdzieli ją z ukochanym?

Nawet jeśli produkcja "Przyjaciółek" ruszy pełną parą, to nowe odcinki nie będą gotowe na wrzesień. Następny 16 sezon "Przyjaciółek" ma liczyć 12 odcinków. Wszystkie, przed premierą w telewizji Polsat są wcześniej udostępniane w serwisie ipla.tv, żeby fani mogli obejrzeć cały sezon od razu. Oczywiście płatnie. Na razie nie wiadomo jaką datę premiery "Przyjaciółek" ustali Polsat. Istnieje duże ryzyko, że to nie będzie wcale wrzesień.

Przeczytaj koniecznie: Przyjaciółki 16 sezon. Kryzys u Anki i Pawła. Wyleją sporo łez, bo życie da im w kość

Najnowsze