Przyjaciółki 16 sezon. Agnieszka Sienkiewicz i Magdalena Stużyńska wróciły na plan! Nie spodziewały się takich trudności

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 16 sezon. Agnieszka Sienkiewicz i Magdalena Stużyńska wróciły na plan! Nie spodziewały się takich trudności

Przyjaciółki 16 sezon. Agnieszka Sienkiewicz i Magdalena Stużyńska wróciły na plan! Nie spodziewały się takich trudności

2020-08-07 12:39

"Przyjaciółki" już kręcą kolejny 16 sezon, który w telewizji Polsat będzie emitowany od września. Po przymusowej przerwie, którą spowodował koronawirus na planie i zarażenie jednej z głównych gwiazd "Przyjaciółek" wszystko powoli wraca do normy. Za kulisami "Przyjaciółek" pojawiły się już Agnieszka Sienkiewicz i Magdalena Stużyńska. Aktorki nie ukrywają, że walczą z poważnymi komplikacjami. Dlaczego nie ma z nimi Małgorzaty Sochy, Joanna Liszowskiej i Anity Sokołowskiej?

"Przyjaciółki" 16 sezon nowe odcinki jesienią w Polsacie

Na planie "Przyjaciółek" praca wre, bo produkcja ma spore opóźnienie w realizacji odcinków 16 sezonu. Najpierw wszyscy musieli przerwać pracę ze względu na obostrzenia rządu, a na początku lipca okazało się, że COVID-19 zaraziła się jedna z głównych gwiazd. Plotka głosiła, że to Małgorzata Socha była chora, choć ona sama nie potwierdziła, że ma koronowirusa.

Kilka dni temu ekipa "Przyjaciółek" wróciła do kręcenia nowych odcinków 16 serii. Czy wszystkie aktorki wróciły na plan? Tylko jedna z gwiazd "Przyjaciółek", Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie zza kulis serialu - z charakteryzacji gdzie towarzyszy jej koleżanka, Magdalena Stużyńska. Serialowa Dorotka z "Przyjaciółek" przyznała, że po tym jak zabójczy wirus zaatakował członków obsady nie jest im łatwo.

"Dzielnie -mimo trudności dla Was pracujemy ???" - napisała Sienkiewicz na swoim Instagramie. Pod zdjęciem aktorki dostały słowa wsparcia od innych przyjaciółek z planu, Nicole Bogdanowicz i Anity Sokołowskiej.

Patrz też: Przyjaciółki 16 sezon. Kryzys u Anki i Pawła. Wyleją sporo łez, bo życie da im w kość

Koniec 15 sezonu Przyjaciółek - ZWIASTUN. Maks oświadczy się Indze. Nie powie mu o ciąży

Nie przegap: Przyjaciółki 16 sezon bez głównej bohaterki? Uśmiercą jedną z przyjaciółek

Niepokój fanów "Przyjaciółek" wzbudził tylko fakt, że na planie nie ma Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Anity Sokołowskiej. Czy to oznacza, że one jeszcze nie wróciły na plan? Nic z tych rzeczy! Obsada "Przyjaciółek" pracuje już w pełnym składnie, ale nie zawsze razem.

"Na zdjęciu brakuje Małgosi i Joasi, ponieważ rzadko zdarza się tak, by wszystkie przyjaciółki miały plan zdjęciowy tego samego dnia. Tak naprawdę, poza wspólnymi scenami, nie widują się na nagraniach" - podaje portal plotek.pl. Na szczęście cała ekipa "Przyjaciółek" podobno czuje się dobrze - Socha i Liszowska też.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze