Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 175: Wika żyje? Patrycja znajdzie tajemniczy wpis Wiki już po śmierci! - ZWIASTUN

2020-04-02 21:09 Ag
Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 175: Wika żyje? Patrycja znajdzie dowód, że Wiki nie zginęła!
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 175: Wika żyje? Patrycja znajdzie dowód, że Wiki nie zginęła!

Czy Wika (Roma Gąsiorowska) z serialu "Przyjaciółki" naprawdę żyje? Jak to w ogóle możliwe skoro miała zginąć w wypadku w Niemczech, odbył się pogrzeb, a Patrycja (Joanna Liszowska) widziała urnę z prochami? A może Wika sfingowała swoją śmierć? W 175 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja wpadnie w panię po tym jak od żony Leona (Tomasz Borkowski), kochanka Wiki, dowiedziała się, że oni wciąż mają romans. Zacznie szukać w internecie i w 175 odcinku "Przyjaciółek" na profilu Wiki znajdzie przerażający wpis. Zamieszczony kilka tygodni temu...Zobaczcie ZWIASTUN "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 15 sezon, odcinek 175 (odc. 5) - czwartek, 2.04.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

Czy śmierć Wiki w serialu "Przyjaciółki" to jedno wielkie oszustwo? Rok temu Wika zginęła w wypadku samochodowym w Niemczech. Jej córka Klara (Łucja Michalik) cudem przeżyła. Tak przynajmniej przez długi czas myśleli Patrycja i jej były mąż Wiktor (Paweł Deląg), który był kochankiem Wiki i myślał, że jest ojcem Klary.

Ale po tym co powiedziała Joanna Drzewiecka (Sylwia Oksiuta-Warmus), żona Leona, który też romansował z Wiki w głowie Patrycji zrodziły się podejrzenia. Nie dość, że Drzewiecka oskarżyła męża, że wciąż spotyka się z kochanką, to jeszcze pokazała Patrycji aktualne zdjęcie Wiki.

W 175 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja podzieli się swoimi wątpliwościami z przyjaciółkami. Powie im, że być może Wika wcale nie zginęła w wypadku. - To jest niemożliwe, żeby Wika żyła... - zauważy Inga (Małgorzata Socha), a Zuza doda tylko: - To jest jakaś paranoja!
- Widocznie ta kobieta jest tak zazdrosna o swojego męża, że wszędzie widzi Wikę! - wyjaśni Inga, żeby uspokoić Patrycję.
- Przecież Adam sprowadził zwłoki do Polski, był pogrzeb... - przypomni Anka (Magdalena Stużyńska). - No tak, ale Wiki została skremowana, tak dla ścisłości... - doda Patrycja, ale nie będzie dokładnie wiedziała czy Wiki skremowano w Polsce czy w Niemczech. 

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Patrycja umrze w dniu zaręczyn Ingi w ostatnim 182 odcinku?

Zuza w 175 odcinku "Przyjaciółek" zacznie kpić z tych absurdalnych podejrzeń, że Wika żyje. -Dziewczyny, zaraz zrobicie jej ekshumację!
Jednak to nie przekona Patrycji, którą sparaliżuje strach, że śmierć Wiki była ustawiona. - Ona pokazała mi zdjęcie Wiki, nie zdążyłam zapytać kiedy zostało zrobione. Tak szybko odeszła, a ja byłam w szoku.

- Ale z drugiej strony ta kobieta też ciebie podejrzewała o romans z jej mężem. Może w ogóle ma manię prześladowczą? - pocieszy ją Anka.
- Wiecie, ten projektant uważa, że znał Wiki tylko tak, jako koleżankę z pracy. Jego żona uważa, że miał z nią romans...
- Któreś z nich kłamie...
- Jak zadzwonił i prosił, żebym przyjechała, to miałam wrażenie, że to tylko pretekst...
- I wypytywał cię o śmierć Wiki?
- Ja zwariuję. Naprawdę myślałam, że odcięłam się od tego tematu raz na zawsze... - przyzna Patrycja.

Przyjaciółki, odcinek 175: Paweł będzie ojcem Tymka! Anka przerażona wyznaniem męża

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawa Wiki w 175 odcinku "Przyjaciółek" nie da jej spokoju. Jak również wątpliwości związane z tym czy Leon jest może ojcem Klary. Patrycja zacznie szperać w internecie i wejdzie na profil Wiki na portalu społecznościowym. Tam znajdzie wpis sprzed zaledwie kilku tygodni. Od razu podzieli się tym z Anką, bo będzie się bała, że pozostałe przyjaciółki ją wyśmieją.

Przeczytaj też: Koniec Przyjaciółek. Zuza straci dzieci w ostatnim odcinku 15 sezonu! Janek zabierze jej synów

- Weszłam na profil Wiki... Tak, ja wiem, że to jest głupie, ale jakoś ostatnio znowu zaczęłam o niej myśleć. Przez żonę tego architekta, przez to, co mi naopowiadała. Zobacz, co znalazłam...

"Miłość, która nie potrzebuje wzajemności zawsze przebacza, a odepchnięta wraca - to miłość do dziecka"

- "Odepchnięta wraca"? - Anka zrozumie, że chodzi o córkę Wiki. - Właśnie tego najbardziej się wystraszyłam... - przyzna Patrycja w 175 odcinku "Przyjaciółek".

Przyjaciółki 15 sezon, odc. 175. Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon, odc. 175. Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 15 sezon, odc. 175. Wpis na profilu Wiki
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon, odc. 175. Wpis na profilu Wiki
Przyjaciółki 15 sezon, odc. 175. Patrycja (Joanna Liszowska), Leon Drzewiecki (Tomasz Borkowski)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon, odc. 175. Patrycja (Joanna Liszowska), Leon Drzewiecki (Tomasz Borkowski)