Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 174: Wiki żyje! Patrycja dowie się, że nie zginęła w wypadku

2020-03-21 8:57 jkk
Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 174: Wiki żyje! Patrycja dowie się, że Wiki nie zginęła w wypadku
Autor: ipla Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 174: Wiki żyje! Patrycja dowie się, że Wiki nie zginęła w wypadku

W 174 odcinku serialu "Przyjaciółki" okaże się, że Wiki (Roma Gąsiorowska) żyje! Patrycja (Joanna Liszowska) dowie się o tym od Joanny (Sylwia Oksiuta-Warmus), żony domniemanego ojca Klary (Łucja Michalik), Leona (Tomasz Borkowski). Czy zdradzana małżonka powie Patrycji prawdę, czy to omamy oszalałej z zazdrości kobiety? Poszukiwania taty Klary przybiorą w 174 odcinku serialu "Przyjaciółki" niespodziewany obrót... Jeżeli Wiki żyje Patrycja może bezpowrotnie stracić Klarę!

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 174 (odc. 4) - czwartek, 26.03.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

W 174 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja zacznie odwiedzać dom projektanta mebli Leona. Spróbuje dowiedzieć się czegoś więcej na temat domniemanego ojca Klary. Dzięki pomocy Eli już wie, że Leon ma już dwie córeczki, a teraz dowie się o wiele więcej... Czy okaże się, że Wiki żyje i Leon od kilku lat zdradza z nią żonę?

Gdyby Wiki nie zginęła w wypadku, oznaczałoby to, że maleńka Klara ma matkę i Patrycja od 174 odcinka "Przyjaciółek" nie ma do niej żadnych praw! Patrycja będzie w szoku, kiedy zdenerwowana żona Leona wykrzyczy jej prawdę! Czy to omamy zdradzanej kobiety, czy fakt, z którym Patrycja będzie musiała się zmierzyć?

Czytaj też: Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 174: Anka odkryje szokujący sekret Stasia! Doniesie na Tymka policji

Zanim dojdzie do zwierzeń Joanny na temat Wiki, kobieta odwiedzi Patrycję w domu i... mocno jej nawrzuca! Zdesperowana żona Adama wszędzie będzie tropić zdradę... Jednak, kiedy wieczorem zobaczy Patrycję na mieście, podbiegnie ją przeprosić. I wtedy nastąpi sokujący zwrot akcji!

Przyjaciółki, odc. 174: Wiki (Roma Gąsiorowska)
Autor: ipla

- Chcę panią przeprosić! Za to moje najście, za to co powiedziałam. Ja nie miałam racji. Niesłusznie panią oskarżyłam. Pani nie zrobiła nic złego, to tamta - usłyszy Patrycja od Joanny w 174 odcinku serialu "Przyjaciółki". 

- Jaka tamta? - zapyta. 

- Tamta pani architekt. Ta, z która wciąż się spotyka

- Jaka architekt?

- Ta, z którą miał romans dwa lata temu. I ja myślałam, że to już koniec, tak mówił, obiecywał, ale ja wiem, że on mnie okłamuje. 

- Przykro mi jest, naprawdę, ale to nie jest moja sprawa. Mujsze już iść. 

Ale w tym momencie 174 odcinka serialuj "Przyjaciółki" Patrycja zatrzyma się jak rażona piorunem. - Jak się nazywała ta architekt?

- Nie wiem, ale mam je zdjęcie - odpowie jej Joanna.

I pokaże Patrycji zdjęcie Wikik! - To jest niemożliwe! Ona nie żyje!

- Nieprawda, widziałam ich niedawno razem. Jestem tego pewna

Zdjęcie na telefonie nie pozostawi wątpliwości - Patrycja zobaczy na własne oczy żywą Wiki! Czy to naprawdę ona? Kiedy została zrobiona ta fotografia? Jaki będzie los Klary, jeżeli faktycznie Wiki żyje i bawi się w najlepsze z kolega projektantem mebli? Patrycja pozostanie z tymi pytaniami w finale 174 odcinka "Przyjaciółek". 

Najnowsze