Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 174: Anka odkryje szokujący sekret Stasia! Zgłosi to na policję? - ZWIASTUN

2020-03-26 14:30 sz
Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 174: Anka odkryje szokujący sekret Stasia! Zgłosi to na policję? - ZWIASTUN
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 174: Anka odkryje szokujący sekret Stasia! Zgłosi to na policję? - ZWIASTUN

W 174 odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) odkryje straszny sekret Stasia (Antoni Borowski)! Jej syn ukradł jej pieniądze. W 174 odcinku "Przyjaciółek" Strzelecka, która nie uwierzy w to, że Staś zrobił to bez wyraźnego powodu, spróbuje dowiedzieć się co stało za kradzieżą i pobiciem syna. Użyje podstępu, aby odkryć prawdę o dziwnym zachowaniu syna. Co zrobi? Zajrzy do komórki syna i w 174 odcinku "Przyjaciółek" zobaczy przerażające nagranie!

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 174 (odc. 4) - czwartek, 26.03.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

Staś w 174 odcinku "Przyjaciółek" pójdzie na wagary. Będą dręczyły go wyrzuty sumienia po tym, jak ukradł mamie sporą sumę pieniędzy, na czym został przyłapany. - Stasiu, dlaczego nie jesteś w szkole?
- Nie poszedłem na WF.
- Dlatego, żeby mnie przeprosić, że ukradłeś moje pieniądze?
Staś smutno pokiwa głową i Anka mocno go przytuli.
- Nigdy więcej tego nie rób, bo stracę do ciebie zaufanie. A zaufanie jest bardzo trudno odbudować, wiesz? Po co ci były te pieniądze?
- To już jest załatwione... Przepraszam!

W serialu "Przyjaciółki" bohaterka jednak zrobi wszystko, aby poznać prawdę.

Czytaj: Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 174: Maks oskarży Ingę, że sypia z Andrzejem. Hania wyrzuci go z domu

Anka w 174 odcinku zakradnie się do pokoju Stasia, kiedy ten będzie spał. Weźmie jego telefon, po czym zadzwoni do córki, żeby poznać kod do komórki. Jej oczom ukaże się otwarta strona z niepokojącym nagraniem. Anka w "Przyjaciółkach" zobaczy, jak jej syn jest nękany!

- Paweł? Chodź, coś ci pokażę - zawoła męża. - Poznajesz tego bandziora? To jest twoja biedna sierotka! Napada na dzieciaki wychodzące ze szkoły i zabiera im pieniądze, na twojego syna! (...) Bierz ten film i idziesz z tym na policję, a jak nie to ja to zrobię! Chcesz zrobić coś dobrego to weź psa ze schroniska.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce Staś będzie musiał złożyć zeznania w sprawie Tymka. Czy łobuzy przestaną go nachodzić?

Sprawdź: Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Dramat Anki i Pawła. Skatowany syn Staś wytnie im niezły numer - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odc. 174: Staś (Antoni Borowski), Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: Polsat
Przyjaciółki, odc. 174: Staś (Antoni Borowski), Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: Polsat
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze