Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Dramat Anki i Pawła. Skatowany syn Staś wytnie im niezły numer - ZWIASTUN

2020-03-19 21:18 jkk
Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Dramat Anki i Pawła. Skatowany syn Staś wytnie im niezły numer
Autor: ipla Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Dramat Anki i Pawła. Skatowany syn Staś wytnie im niezły numer

W 173 odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) przeżyją kolejny, wielki dramat ze swoim synem! Skatowany Staś (Antoni Borowski) wytnie im niezły numer... Okaże się, że krew na twarzy dziecka to dopiero początek strasznych problemów w rodzinie Strzeleckich. Czy za wszystkim kryje się Tymek (Olaf Marchwicki), którego Paweł za wszelką cenę próbuje ratować? Oby Strzeleccy nie przegapili momentu, w którym Staś stanie na skraju przepaści...

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 173 (odc. 3) - czwartek, 19.03.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

Dramat Strzeleckich zacznie się w 173 odcinku serialu "Przyjaciółki", kiedy będą opatrywać zakrwawionego Stasia. Jak pamiętamy, Staś w strasznym stanie wpadł na samochód rodziców w finale 172 odcinka "Przyjaciółek. Rodzice będą próbowali się dowiedzieć, jak zrobił sobie krzywdę, Paweł będzie pewien, że jego syn pobił się z kimś. Kiedy rodzicie poleca po opatrunki, Staś wyciągnie z torebki mamy gotówkę!

Jakiś czas później, Tymek będzie czekał na Pawła pod domem Strzeleckich w 173 odcinku serialu "Przyjaciółki". - Spier*laj, wypad - powie Staś na jego widok pod swoim domem. 

- Jaka lalunia odważna u siebie. Co, tatuś cię obroni? - przy tych słowach Tymek wyciągnie nóż!

Jak widać, w 173 odcinku serialu "Przyjaciółki Staś przysporzy rodzicom sporych kłopotów. Ukradnie 400 zł swojej mamie i wyprze się tego w żywe oczy. Czy wszystko przez dziwną relację, w jaką wda się z chłopakiem domu dziecka, którego Paweł na własnych rękach wyniósł z pożaru?

- Paweł, zobacz co znalazłam - powita Anka męża po powrocie do domu.

- Pieniądze - słusznie zauważy Paweł. - Prokurator będzie próbował zrobić bandziora z Tymka  - Paweł jednak nadal będzie miał w głowie sprawy Tymka. 

- Te które mi zginęły - Anka będzie próbował dotrzeć do męża z problemami ich syna...

- No dobrze, zginęły, znalazły się, chyba dobrze, nie? - Paweł będzie bagatelizował sprawę. 

Anka jednak nie da za wygraną w 173 odcinku serialu "Przyjaciółki". To ona porozmawia ze Stasiem i od niego usłyszy, że pewnie tata wziął jej pieniądze. Będzie kłamał mamie w żywe oczy! Ale ona nie da się synowi nabrać. Czy Paweł w końcu jej wysłucha?

- Staś je miał! - wykrzyczy Pawłowi Anka prosto z mostu w 173 odcinku "Przyjaciółek". 

- No i? 

- Paweł, naprawdę nie dociera do ciebie to co mówię? Nasz syn wziął z mojej torebki pieniądze i jeszcze wmawiał mi w oczy, że ty je zabrałeś! 

- A po co mu były?

- Nie wiem! Okradł mnie, pobił się z kimś, nie chce nam nic mówić. Z nim się dzieje coś złego! - Anka nie przestanie alarmować. 

Jak Paweł zareaguje w 173 odcinku serialu "Przyjaciółki" za wołanie o pomoc żony? - Nie przesadzaj, chłopaki w jego wieku zawsze wycinają jakieś numery. 

- Czyli według ciebie to jest bzdura, tak?

- Anka, prede wszystkim nie histeryzuj! Poszarpał się z kims i pieniądze pewnie wycdał na jakąś gre. Ale nikt go0 nie zląpał, nikt nie próbuje zrobić z  niego bandziora, nie próbował strzelić samobója...

- Paweł! Nie wierzę, ty cały czas mówisz o tym chłopaku! 

- Tak, Tymek, tak się nazywa. 

- To jest degenerat, to jest chłopak z marginesu. I jest dla ciebie ważniejszy, niż twój rodzony syn?! - wykrzyczy zrozpaczona Anka nie mogąc uwierzyć w zachowanie męża. 

Czy rodzice zdążą podjąć wspólne działanie, zanim w życiu Stasia zdarzy się tragedia? Będziemy śledzić ten wątek od 173 odcinka serialu "Przyjaciółki". 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze