Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Dramat Anki i Pawła. Skatowany syn Staś wytnie im niezły numer - ZWIASTUN

2020-03-19 21:18 jkk
Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Dramat Anki i Pawła. Skatowany syn Staś wytnie im niezły numer
Autor: ipla Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Dramat Anki i Pawła. Skatowany syn Staś wytnie im niezły numer

W 173 odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) przeżyją kolejny, wielki dramat ze swoim synem! Skatowany Staś (Antoni Borowski) wytnie im niezły numer... Okaże się, że krew na twarzy dziecka to dopiero początek strasznych problemów w rodzinie Strzeleckich. Czy za wszystkim kryje się Tymek (Olaf Marchwicki), którego Paweł za wszelką cenę próbuje ratować? Oby Strzeleccy nie przegapili momentu, w którym Staś stanie na skraju przepaści...

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 173 (odc. 3) - czwartek, 19.03.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

Dramat Strzeleckich zacznie się w 173 odcinku serialu "Przyjaciółki", kiedy będą opatrywać zakrwawionego Stasia. Jak pamiętamy, Staś w strasznym stanie wpadł na samochód rodziców w finale 172 odcinka "Przyjaciółek. Rodzice będą próbowali się dowiedzieć, jak zrobił sobie krzywdę, Paweł będzie pewien, że jego syn pobił się z kimś. Kiedy rodzicie poleca po opatrunki, Staś wyciągnie z torebki mamy gotówkę!

Jakiś czas później, Tymek będzie czekał na Pawła pod domem Strzeleckich w 173 odcinku serialu "Przyjaciółki". - Spier*laj, wypad - powie Staś na jego widok pod swoim domem. 

- Jaka lalunia odważna u siebie. Co, tatuś cię obroni? - przy tych słowach Tymek wyciągnie nóż!

Jak widać, w 173 odcinku serialu "Przyjaciółki Staś przysporzy rodzicom sporych kłopotów. Ukradnie 400 zł swojej mamie i wyprze się tego w żywe oczy. Czy wszystko przez dziwną relację, w jaką wda się z chłopakiem domu dziecka, którego Paweł na własnych rękach wyniósł z pożaru?

- Paweł, zobacz co znalazłam - powita Anka męża po powrocie do domu.

- Pieniądze - słusznie zauważy Paweł. - Prokurator będzie próbował zrobić bandziora z Tymka  - Paweł jednak nadal będzie miał w głowie sprawy Tymka. 

- Te które mi zginęły - Anka będzie próbował dotrzeć do męża z problemami ich syna...

- No dobrze, zginęły, znalazły się, chyba dobrze, nie? - Paweł będzie bagatelizował sprawę. 

Anka jednak nie da za wygraną w 173 odcinku serialu "Przyjaciółki". To ona porozmawia ze Stasiem i od niego usłyszy, że pewnie tata wziął jej pieniądze. Będzie kłamał mamie w żywe oczy! Ale ona nie da się synowi nabrać. Czy Paweł w końcu jej wysłucha?

- Staś je miał! - wykrzyczy Pawłowi Anka prosto z mostu w 173 odcinku "Przyjaciółek". 

- No i? 

- Paweł, naprawdę nie dociera do ciebie to co mówię? Nasz syn wziął z mojej torebki pieniądze i jeszcze wmawiał mi w oczy, że ty je zabrałeś! 

- A po co mu były?

- Nie wiem! Okradł mnie, pobił się z kimś, nie chce nam nic mówić. Z nim się dzieje coś złego! - Anka nie przestanie alarmować. 

Jak Paweł zareaguje w 173 odcinku serialu "Przyjaciółki" za wołanie o pomoc żony? - Nie przesadzaj, chłopaki w jego wieku zawsze wycinają jakieś numery. 

- Czyli według ciebie to jest bzdura, tak?

- Anka, prede wszystkim nie histeryzuj! Poszarpał się z kims i pieniądze pewnie wycdał na jakąś gre. Ale nikt go0 nie zląpał, nikt nie próbuje zrobić z  niego bandziora, nie próbował strzelić samobója...

- Paweł! Nie wierzę, ty cały czas mówisz o tym chłopaku! 

- Tak, Tymek, tak się nazywa. 

- To jest degenerat, to jest chłopak z marginesu. I jest dla ciebie ważniejszy, niż twój rodzony syn?! - wykrzyczy zrozpaczona Anka nie mogąc uwierzyć w zachowanie męża. 

Czy rodzice zdążą podjąć wspólne działanie, zanim w życiu Stasia zdarzy się tragedia? Będziemy śledzić ten wątek od 173 odcinka serialu "Przyjaciółki". 

Najnowsze