Przyjaciółki 15 sezon. Maks będzie walczył o Ingę z jej byłymi - ZWIASTUN

2020-02-11 14:59 Ag
 Przyjaciółki 15 sezon. Maks będzie walczył o Ingę z jej byłymi - ZWIASTUN
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon. Maks będzie walczył o Ingę z jej byłymi - ZWIASTUN

Jak nowy 15 sezon serialu "Przyjaciółki" odmieni życie Ingi (Małgorzata Socha), która wreszcie postanowiła być z Maksem (Mateusz Janicki)? Wydawać by się mogło, że Indze najbardziej dopisze szczęście, ale spadną na nią problemy z córką Hanią (Pola Figurska) i byłymi kochankami. W nowych odcinkach "Przyjaciółek" wiosną 2020 Maks zda sobie sprawę, że nie tylko on kocha Ingę. I stoczy walkę o nią z byłym mężem Andrzejem (Adam Adamonis) i byłym partnerem Robertem (Krzysztof Wieszczek). Zobaczcie ZWIASTUN "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 15 sezon nowe odcinki od czwartku, 5.03.2020, w Polsacie

Czy Inga i Maks w 15 sezonie "Przyjaciółek" stworzą trwały związek? Przepowiednia wróżki na weselu Julki (Nicole Bogdanowicz) zrodzi pewne wątpliwości Ingi, bo przecież dowiedziała się, że znów połączy ją wielka miłość z byłym mężem Andrzejem.

Dopiero w nowych odcinkach "Przyjaciółek" w marcu widzowie dowiedzą się, na którą z bohaterek spadnie nieszczęście, które przewidziała wróżka. Początek kolejnego 15 sezonu "Przyjaciółek" będzie wyjątkowo szczęśliwy dla Ingi, która u boku Maksa poczuje się naprawdę kochana. Bo kochanek Ingi nieustannie będzie ją zapewnił, że jest dla niego najważniejsza. 

Kariera Ingi w kolejnej serii "Przyjaciółek" też nabierze tempa. Świetnie sprawdzi się w roli kosmetyczki i stylistki paznokci w salonie, który założyła razem z Dorotką (Agnieszka Sienkiewicz). Jedynie dorastająca córka Hania przysporzy Indze wiele kłopotów, z którymi niekoniecznie sobie poradzi. I wtedy na horyzoncie pojawi się Andrzej. A wraz z nim coraz częściej będzie się też zjawiał Robert, były kochanek i ojciec jej młodszej córki Marysi (Zofia Cybul).

Nie przegap: Przyjaciółki 15 sezon ZWIASTUN. Zuza kupi restaurację, Patrycja i Dorotka z nowymi facetami - WIDEO

To nie spodoba się Maksowi, który w 15 sezonie "Przyjaciółek" poczuje jakby był jednym z wielu mężczyzn Ingi. Mateusz Janicki w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" wyznał, że jego bohatera czeka trudna walka o Ingę z jej byłymi.

Sprawdź też: Przyjaciółki 15 sezon. Wybuch namiętności Ingi i Andrzeja. Zdradzi Maksa po ślubie? ZWIASTUN

- Poznaliśmy Maksa jako faceta, który lubi się bawić. Traktuje seks instrumentalnie, nie chce wchodzić w stałe związki. Tyle, że cały czas siedzi mu w głowie Inga. W tym sezonie postanowi zawalczyć o nią. Chce być kimś więcej niż tylko kolegą. Co oczywiście będzie się wiązało z prześmiesznymi sytuacjami, bo w życiu Ingi cały czas są obecni ojcowie jej dzieci - powiedział aktor z "Przyjaciółek".

Przyjaciółki 14 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki)
Przyjaciółki, odc. 168: Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki)
Autor: Polsat
Przyjaciółki 14 sezon, odc. 170: Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki), Andrzej (Adam Adamonis)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odc. 170: Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki), Andrzej (Adam Adamonis)
Najnowsze