Przyjaciółki 15 sezon. Dramat u Anki i Pawła. Ich syn Staś posunie się do wyjątkowej podłości - ZWIASTUN

2020-02-07 11:41 jkk
 Przyjaciółki 15 sezon. Dramat u Anki i Pawła. Ich syn Staś posunie się do wyjątkowej podłości - ZWIASTUN
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon. Dramat u Anki i Pawła. Ich syn Staś posunie się do wyjątkowej podłości - ZWIASTUN

Sezon 15 serialu "Przyjaciółki" zacznie się dramatycznie dla Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski). Ich syn Staś (Antoni Borowski), brat tragicznie zmarłego Franka (Kajetan Borowski) posunie się wobec matki do wyjątkowej podłości! Czy Paweł wyprostuje zachowanie syna i stanie u boku żony, czy wygra męska solidarność? Koszmar jaki zafunduje rodzicom Staś przejdzie w 15 sezonie najśmielsze wyobrażenia! Zobacz ZWIASTUN 15 sezonu serialu "Przyjaciółki.

Przyjaciółki, 15 sezon. Staś zrobi coś strasznego matce! Kolejny dramat u Anki i Pawła.

- Znowu problemy u Anki? - pytają zaniepokojeni tym co zobaczyli w zwiastunie 15 sezonu "Przyjaciółek" fani. Faktycznie, kolejna odsłona serialu znów nie oszczędzi Strzeleckich...

Czytaj też: Przyjaciółki 15 sezon ZWIASTUN. Zuza kupi restaurację, Patrycja i Dorotka z nowymi facetami - WIDEO

Jak pamiętamy, 14 sezon serialu "Przyjaciółki" zaczął się od wielkiej tragedii w rodzinie Strzeleckich. Franek, brat bliźniak Stasia zginął tragicznie w katastrofie lotniczej! Paweł próbował nawet się zabić! I kiedy już zapowiadało się, że wszyscy stają na nogi, Julka (Nicole Bogdanowicz) wyszła szczęśliwie za mąż, scenarzyści serialu znów nie odpuszczają Ance i Pawłowi. Do jakiej podłości wobec matki posunie się taś w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki?

- Nasz syn okradł mnie! - będzie krzyczała Anka do Pawła w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki! - Z nim się dzieje coś złego - doda przerażona.

Być może Staś nie poradzi sobie jeszcze ze śmiercią brata w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki!. I choć widzieliśmy, że wszystko idzie ku dobremu, zajęci sobą dorośli mogli nie zauważyć, że ich syn zaczyna się staczać... Faktem jest, że przez cały 14 sezon serialu Staś radził sobie z traumą nieźle... Czy rosło w nim poczucie odrzucenia i winy?

Jeżeli taki właśnie scenariusz przygotowali dla Stasia twórcy serialu, to Anka słusznie martwi się o dziecko. W końcu czego jak czego, ale pieniędzy Strzeleckim nigdy nie brakowało... Dlaczego więc Staś zacznie okradać mamę?

Dobrym rozwiązaniem byłaby interwencja ojca, który potrząsnąłby synem i nauczył męskiej postawy. Jednak w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" Paweł zadecyduje, żeby stanąć murem za synem.

- Nie przesadzaj - Paweł odpowie na dramatyczne wezwanie męża do ratowania syna. Jaki jeszcze dramat czeka na Strzeleckich w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki"?

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️❤️❤️❤️ Post udostępniony przez Przyjaciółki_polsat (@przyjaciolki_polsatt)
Najnowsze