Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 162: Inga puszczalską matką! Hania rzuci jej w twarz całą prawdę

2019-10-03 13:25 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odc. 162. Inga (Małgorzata Socha), Hania (Pola Figurska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odc. 162. Inga (Małgorzata Socha), Hania (Pola Figurska)

W 162 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) strasznie oberwie od... własnej córki! Hania (Pola Figurska) wyliczy mamie wszystkich facetów! Kiedy Inga spróbuje bronić się młoda usadzi ją niczym... własna matka! Czy w tej rodzinie nie pomieszały się dziewczynom role? Czy Hania ma prawo wtrącać się w życie intymne mamy? A może po prostu dorastające dziecko widzi więcej, a mniej rozumie... Przekonamy się już w 162 odcinku serialu "Przyjaciółki.

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 162 - czwartek, 3.10.2019, godz. 21.10

Inga w 162 odcinku serialu "Przyjaciółki" dostanie straszny łomot... I to nie od byle kogo, a od własnej córki! Czy doświadczona przez niezbyt udanych mężczyzn Gruszewska powstrzyma wściekły atak Hani?

Brak zrozumienia dla tego, co się dzieje w rodzinie, Hania zademonstruje w 162 odcinku "Przyjaciółek". Dziewczyna bardzo dosadnie da znać, że potrzebne są jej jasne zasady i wartości. Niestety, wyleje na mamę wszystkie żale: nawet zepsuty mikser i brak codziennych rosołków... Czy Hania nie będzie zachowywała się jak... mama Ingi?

Czytaj też: w 161 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga uratuje Maksowi życie!

W 162 odcinku serialu "Przyjaciółki" nie będzie do końca wiadomo co bezpośrednio spowoduje atak na córki na matkę. Wszystko zacznie się przy kwestii... robienia kanapek do szkoły. Inga będzie proponowała Hani różne smaki do wyboru, ale kiedy odpowie jej cisza zaoferuje po prostu pieniądze, aby mogła sobie kupić coś w sklepiku. I właśnie w tym momencie 162 odcinka serialu "Przyjaciółki" Hania wybuchnie:

- Nie podlizuj się! Wszystko widziałam!

- Bez przesady, nic takiego nie widziałaś... - zacznie tłumaczyć się Inga.

- Ciągle lecisz na Maksa (Mateusz Janicki) - syknie Hania i zacznie wychodzić.

- Kochanie, no co ty... - pobiegnie za nią Inga.

- Naprawdę, mogłabyś trochę spoważnieć! W twoim wieku już pewnych rzeczy nie wypada!

Wydaje nam się, że takie teksty jak w 162 odcinku "Przyjaciółek" usłyszy Inga od Hani, na co dzień słyszą córki od matek, ale jednak w domu Ingi kobiece role wyraźnie będą pomieszane...

Czytaj też: w 161 odcinku "Przyjaciółek" Julka w roli podwójnej mamy!

Hani w 162 odcinku "Przyjaciółek" nie wystarczy taka krótka przemowa. Do wstępu dołączy całą listę życzeń i zażaleń! Nastolatka zażąda nawet... rosołu: - Zajmij się domem, ugotuj rosół, czy coś!

- Co? Dlaczego rosół?! - Inga będzie naprawdę zaskoczona.

- Zobacz jak ty wyglądasz.... Zachowuj się jak matka! Kupiłaś sobie 4 perfumy, 2 lokówkę, a mikser nie działa!

- Działa, tylko trzeba trzymać przycisk, ale działa... - Inga jeszcze będzie miała nadzieję, że jak wyjaśni kwestię miksera, problem zniknie.

- Latasz to za jednym facetem, to za drugim - Hania jednak nie da się w 162 odcinku "Przyjaciółek" tak łatwo zbić z tropu.

- Hania! - w końcu Inga zrozumie, że żarty się skończyły.

- A co w ogóle jest między tobą a tatą (Adam Adamonis)? Wy jesteście razem, czy co?

Finał serialu "Przyjaciółki": Inga wróci do taty Hani? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

- Przecież wiesz, że jesteśmy rozwiedzeni....

- Naprawdę? Bo zachowujecie się jak małżeństwo. tata tutaj siedzi cały dzień, ty mu kisisz ogórki... To nie jest normalne!

Inga w 162 odcinku serialu "Przyjaciółki" wyjaśni córce, że jej relacje z Andrzejem, to są właśnie normalne, cywilizowane stosunki. - Żyjemy w zgodzie dla dobra naszego dziecka!

- To dlaczego całujesz się z Maksem, skoro nie jesteście razem? A tata? Z tatą powinniście się w ogóle nienawidzić. A Robert (Krzysztof Wieszczek)? - Hania zacznie wyliczankę.

- Ja wierzę, że to wszystko jest trochę pogmatwane... Ale wierz mi, że uczuć tak nie można powkładać do pudełek: tu miłość, a tu nienawiść...- Inga nadal będzie niezwykle cierpliwa mamą. 

- Mamo, ja w ogóle nie wiem jakie powinnam mieć wartości! Jeszcze Marysia na to wszystko patrzy! Tu powinny być granice! - Hania przemówi także w imieniu młodszej siostrzyczki.

Tego już jednak w 1762 odcinku "Przyjaciółek" Inga nie wytrzyma: - To proszę: stawiam po raz pierwszy granice. To są dorosłe sprawy! A ty: marsz do szkoły!

Czy Inga i Hania zrozumieją, że ta rozmowa była im bardzo potrzebna, aby uporządkować ich rodzinne życie? Niewątpliwie wybuch Hani to efekt braku stabilizacji. Jak Inga poradzi sobie z buntem nastolatki i własnym, skomplikowanym życiem uczuciowym? Warto zobaczyć już w 162 odcinku serialu "Przyjaciółki".

Czytaj też: w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka i Paweł stracą kolejnego syna?!

Najnowsze