Przyjaciółki

Patrycja odejdzie z Przyjaciółek?! Joanna Liszowska chwali się nowym projektem - ZDJĘCIA

2023-08-01 14:22

To już koniec Patrycji (Joanna Liszowska) w "Przyjaciółkach"? Ostatnio Kochan wpadła w poważne problemy ze zdrowiem i zachorowała na bulimię. I choć długo ukrywała to przed bliskimi, to prawda w końcu wyszła na jaw. Ale na początku 22 sezonu "Przyjaciółek" żona Wiktora (Paweł Deląg) znów zacznie wszystkich okłamywać, co doprowadzi do poważnego kryzysu w ich małżeństwie. Czy w ten sposób Kochan pożegna się z produkcją, w której występuje od samego początku i podzieli los Zuzy (Anita Sokołowska)? Tym bardziej, Liszowska również znalazła sobie inne zajęcie! Jakie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

To już koniec Patrycji w "Przyjaciółkach"? Joanna Liszowska ma już inne zajęcie

W 21 sezonie "Przyjaciółek" w życiu Patrycji wiele się wydarzyło! Wydawało się, że po ślubie z Wiktorem już nic nie stanie na drodze ich szczęścia, ale nic bardziej mylnego! Mimo iż wyniki Jeleńskiego wypadły dobrze, to choroba dopadła właśnie Kochan, która nagle przestała akceptować swoje kształtne ciało i zapragnęła szybko schudnąć. Wówczas Patrycja zachorowała na bulimię i choć długo ukrywała to nie tylko przed mężem, ale również Ingą (Małgorzata Socha) i Anką (Magdalena Stużyńska), to prawda w końcu wyszła na jaw! Oczywiście, wtedy bliscy zaoferowali swoje wsparcie, ale Kochan zapewniła im, że poradzi sobie ze wszystkim sama. Tyle, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" tak wcale się nie stanie, a ucierpi na tym tylko jej małżeństwo! Czy Patrycja rozstanie się z Wiktorem i tak aktorka pożegna się z hitową produkcją, w której występuje od samego początku?

Joanna Liszowska pochwaliła się na swoim Instagramie nowym projektem! Gwiazda "Przyjaciółek" oświadczyła, że rozpoczyna muzyczną przygodę i wspólnie z Tomaszem Konfederakiem i Piotrem Mikołajczakiem utworzyła zespół "Lisha and the men". Aktorka zaprezentowała okładkę ich debiutanckiego singla "Zatańcz", który fani będą mogli usłyszeć w czasie TOP OF THE TOP SOPOT Festival 2023.

- Początek nowej przygody muzycznej...Nie wiem jak Wy ale ja umieram z ciekawości co z tego wyniknie...🤔😆 Najważniejsze mamy: miłość do muzyki, poczucie humoru i #only #goodvibes #new #project #music #love #lovemyjob #lovemylife #zatańcz #lisha #lishaandthemen - pochwaliła się aktorka.

Oczywiście, pod postem Liszowskiej posypała się lawina komentarzy nie tylko od zniecierpliwionych fanów, ale również pozostałych gwiazd "Przyjaciółek"! Swoje słowa wsparcia skierowały m.in. Anka i Zuza! Czyżby w ślady tej ostatniej poszła również i Patrycja?

- 🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️ wspaniała!!! - napisała Magdalena Stużyńska.

- Wow 🍀🤞🍀 - skomentowała Anita Sokołowska.

Wszystkich fanów Przyjaciółek" uspokajamy, gdyż Patrycja nie podzieli losu Zuzy i nie zniknie z ich ulubionego serialu! Mimo iż Sokołowska ograniczyła swoją rolę w kultowej produkcji Polsatu właśnie z uwagi na dodatkowe wyzwania zawodowe, tak Liszowska wciąż będzie czołową postacią w 22 sezonie "Przyjaciółek", a jej wątek nie zostanie ograniczony! W małżeństwie Kochan i Jeleńskiego faktycznie wybuchnie kryzys, ale to jedynie otrzeźwi Patrycję, która zmotywuje się do dalszej walki z chorobą. Tym bardziej, iż zda sobie sprawę, że sama sobie z nią nie poradzi i musi skorzystać ze specjalistycznej pomocy, bo ma dla kogo żyć! I nie chodzi tu wyłącznie o męża, przyjaciółki czy salon, ale przede wszystkim syna Mikołaja (Oliwier Felczak)!

Przyjaciółki. Tak powstaje 22 sezon serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze