Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 247: Patrycja chora na bulimię! Będzie chciała szybko schudnąć i źle się to dla niej skończy - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-03-30 21:33

W 247 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) zacznie mieć obsesję na punkcie swojej figury, kontrolować wagę i przestanie akceptować swoje kształtne ciało. Kompleksy na punkcie wyglądu doprowadzą Patrycję do tego, że będzie chciała szybko schudnąć i znów zacznie zmuszać się do wymiotów? W taki właśnie sposób rozładowywała stres związany ze stanem zdrowia Wiktora (Paweł Deląg). Niestety w 247 odcinku "Przyjaciółek" z Patrycją będzie coraz gorzej. W ciągu dnia się zacznie się głodzić, w nocy objadać, a potem wymiotować. To początek problemów Patrycji, która zachoruje na bulimię. Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA z 247 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 21 sezon, odcinek 247 (odc. 5) - czwartek, 30.03.2023, o godz. 21.10 w Polsacie

Patrycja w 247 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie w ciąży, ale zauważy, że ostatnio sporo przytyła i przestała się mieścić w ulubione ciuchy. Brak akceptacji swojego ciała doprowadzi do tego, że Patrycja zacznie wręcz obsesyjnie się ważyć, kontrolować to co je i przy tym będzie oszukiwać najbliższe osoby na temat spożywanych posiłków. Zaniepokojony Wiktor postara się zrobić coś dla żony, zapewnić ją, że dla niego nadal jest bardzo atrakcyjną kobietą, ale Patrycja przestanie już patrzeć na siebie w ten sposób. - Nie namawiaj mnie do jedzenia, wesprzyj mnie - poleci ukochanemu i także jego w 247 odcinku "Przyjaciółek" spróbuje okłamać, że nie dzieje się z nią nic złego.

Niestety w 247 odcinku "Przyjaciółek" to będzie początek problemów Patrycji, zaburzeń odżywiania, które doprowadzą ją do bulimii, poważnej choroby, grożącej nawet śmiercią. Za dnia Patrycja będzie się głodziła, w nocy z kolei pochłaniała tyle jedzenia, że jej organizm się zbuntuje. Dlatego znów zacznie zmuszać się do wymiotów. W tajemnicy przed bliskimi, którzy nie zorientuje się jak poważna jest sytuacja.

Pełna kompleksów Patrycja w 247 odcinku "Przyjaciółek" odmówi jedzenia w pracy, tłumacząc się, że zje z dziewczynami. Podczas lunchu z przyjaciółkami wykręci się, że jadła w pracy. W domu przed Mikołajem z apetytem będzie sięgała wyłącznie po warzywa. Po kryjomu stając na wadze i krytykując Wiktora za jakiekolwiek zdanie na temat jej wyglądu. Na próżno mąż Patrycji będzie chciał ją pocieszyć.

Punkt zwrotny nastąpi w 247 odcinku "Przyjaciółek" gdy podczas wspólnego wyjścia na bilard Patrycja nie będzie chciała wypić piwa ze względy na dużą liczbę kalorii. Tak rozpocznie się rozmowę na temat pogarszającego się samopoczucia Patrycji. - Na terapii dowiedziałem się, że tłumione emocje muszą znaleźć swoje ujście... - zauważy Wiktor. - Ale ja nie tłumię emocji! Wiktor odkąd wyzdrowiałeś to… - zacznie tłumaczyć się Patrycja, ale mąż wejdzie jej w słowo.

- Może właśnie teraz wychodzi tamten stres...

- Wiesz co, kochanie? Ja myślę, że jesteś lepszym prawnikiem niż terapeutą - skwituje żona Jeleńskiego, która w 247 odcinku "Przyjaciółek" nie zorientuje się, że powoli wpada w bulimię.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze