Przyjaciółki

Przyjaciółki 22 sezon. Koniec Patrycji i Wiktora?! Po chorobie zawisną nad nimi czarne chmury

2023-07-28 12:37

W 22 sezonie "Przyjaciółek" przyszłość Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg) stanie pod znakiem zapytania! Wszystko przez to, że problemy Kochan z bulimią tylko się pogłębią, ale ukochana Jeleńskiego będzie to ukrywać nie tylko przed nim, ale także i swoimi przyjaciółkami. Co prawda, Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska), jak również Wiktor będą wiedzieli o jej chorobie, ale Patrycja będzie przed nimi zatajać prawdę! A to w 22 sezonie "Przyjaciółek" doprowadzi do poważnego kryzysu w małżeństwie z Jeleńskim! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Poważny kryzys u Patrycji i Wiktora w 22 sezonie "Przyjaciółek"! Ich małżeństwo nie przetrwa?

W 22 sezonie "Przyjaciółek" nad małżeństwem Patrycji i Wiktora zawisną czarne chmury! Wydawało się, że po pokonaniu choroby przez Jeleńskiego, w którego głowie pojawił się krwiak po brutalnym ataku byłego kochanka Jagody (Orina Krajewska) już nic nie stanie na drodze do ich szczęścia, ale niestety los kolejny raz ich nie oszczędził. Tyle, że tym razem choroba dotknęła Kochan, która nagle przestała akceptować swoje kształtne ciało i zapragnęła szybko schudnąć, co nie skończyło się dobrze. Patrycja zaczęła się głodzić, a następnie miała napady pochłaniania wszystkiego, co spotka na swojej drodze, co później zwracała. To wtedy żona Wiktora popadła w bulimię, którą początkowo ukrywała nie tylko przed mężem, ale i przyjaciółkami. Ale w końcu Inga odkryła jej sekret i wspólnie z Anką zaproponowała wsparcie, podobnie jak Jeleński. Jednak w 22 sezonie "Przyjaciółek" Kochan znów zacznie ich okłamywać!

W 22 sezonie "Przyjaciółek" jak podaje swiatseriali.interia.pl Patrycja zacznie zapewniać bliskich, że bulimia to już przeszłość i doskonale sobie ze wszystkim radzi. Tyle tylko, że będzie to kłamstwo, gdyż Kochan wcale nie przezwycięży choroby tylko zacznie się coraz lepiej maskować nie tylko przed Wiktorem, ale również przyjaciółkami. A tak naprawdę wciąż będzie toczyć nierówną walkę z chorobą, co w 22 sezonie "Przyjaciółek" w końcu doprowadzi do poważnego kryzysu w jej małżeństwie! Czy to będzie koniec Patrycji i Wiktora?

W 22 sezonie "Przyjaciółek" stanie się jasne, że Patrycja już sama nie poradzi sobie z bulimią i konieczna okaże się pomoc nie tylko najbliższych, ale również i specjalisty! Czy Kochan zdecyduje się na nią, aby ratować nie tylko swój związek, ale przede wszystkim siebie? Wiele wskazuje na to, że tak, gdyż żona Jeleńskiego zda sobie sprawę, że ma za dużo do stracenia! I wcale nie mowa tutaj wyłącznie o przyjaciółkach czy ukochanym mężu, ale przede wszystkim synu Mikołaju (Oliwier Felczak), który już przecież stracił ojca (Marcin Rogacewicz). I to właśnie z uwagi na niego podejmie się walki z chorobą w 22 sezonie "Przyjaciółek"! Czy jej się to uda? Tego przekonamy się już niebawem!

Przyjaciółki. Tak powstaje 22 sezon serialu
Najnowsze