Koniec Przyjaciółek. Pogrzeb zamiast ślubu Julki i Antka! Cios dla Anki od bezdusznej teściowej

2019-11-27 7:31 jkk
Koniec Przyjaciółek. Pogrzeb zamiast ślubu Julki i Antka! Cios dla Anki od bezdusznej teściowej
Autor: Polsat Koniec Przyjaciółek. Pogrzeb zamiast ślubu Julki i Antka! Cios dla Anki od bezdusznej teściowej

W finale 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" na ślub Julki (Nicole Bogdanowicz) i Antka (Maciej Zuchowicz) przyjadą jego rodzice - ale zamiast łez szczęścia zobaczymy prawdziwy dramat! W ostatnim 170 odcinku "Przyjaciółek" śliczna panna młoda nawet nie będzie wiedziała co rozgrywa się tuż za jej plecami... Czy przyszła teściowa Julki, Ludmiła (Joanna Gonschorek), doprowadzi do tragedii i zamiast ślubie rozegra się pogrzeb! Zobaczcie jaki będzie koniec "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 14 sezon ostatni odcinek 170 - czwartek 28.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W ostatnim 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" zobaczymy prawdziwe łzy. Czy dramat, jaki rozegra się w sercu i głowie teściowej Julki doprowadzi do realnej  tragedii?

Już po przyjeździe do domu Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) w ostatnim 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" państwo Rogalscy okażą się nastawieni niezbyt przyjaźnie. Odmówią wspólnego posiłku i zapoznania się, za to na widok Oliwiera (Jakub Szaławiński) uczynią wszystkim ostateczny afront . Dziecko przyszłej synowej to będzie szok nie do pomyślenia!

Jednak prawdziwy dramat rozegra się w dniu ślubu w ostatnim 170 odcinku serialu "Przyjaciółki". Wściekła Ludmiła najpierw weźmie syna na stronę i przeprowadzi z nim bardzo smutną rozmowę. Antek będzie starał się uspokoić mamę, ale czy mu się to uda?

Czytaj też: Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 170: Hania nie zgodzi się, by Inga i Maks byli razem. Zakochała się w kochanku mamy?

- Mamo, nie chcę, żebyś była smutna na moim weselu - poprosi mamę Antek.

- Nie jestem...

- A wyglądasz, jak byś się miała popłakać zaraz.

- Trochę przeżywam. Taka ważna uroczystość, a ty jesteś moim jedynym dzieckiem - zacznie tłumaczyć Ludmiła.

- Co, że Julka jest rozwódką, że ma dziecko? - Antek będzie próbował dowiedzieć się o co chodzi.

- Podobno rozwiodła się z jednym, a to dziecko to ma z drugim - rola teściowej zobowiązuje?

- Lepiej, żebym sobie wziął młodszą, pannę i bez dzieciaka, tak? Proszę cię, nie bądź kołtunem.

- Nie jestem kołtunem. Jestem twoją matką i kocham cię. Dobrze, niech ma dziecko, nawet dwoje, troje, przecież wykarmimy, damy radę. Antek, ale ona mi ciebie zabiera! Ile razy w roku my się będziemy widywać? Na święta, tak?

- To się da jakoś wszystko zorganizować...

- Tak się mówi, ale potem się tak nie robi. Ty jesteś tutaj, a my jesteśmy tam. To są setki kilometrów. Ja właśnie straciłam syna!

Tego wszystkiego niestety wysłucha Anka i kiedy podejdzie w finale 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" Ludmiła  nie hamując się zbyt długo zakomunikuje - Dla mnie to pogrzeb, nie ślub! Dlaczego aż tak negatywnie Rogowska będzie przeżywać miłość jedynego syna?

Czytaj koniecznie: Przyjaciółki 15 sezon. Pożar u Anki i Pawła! Kto zginie? Wyciekły przerażające zdjęcia z planu

- Ty nie rozumiesz - zacznie tłumaczyć Ance Ludmiłą, zalewając się łzami. - Ty nie rozumiesz, ty masz dwójkę dzieci! A ja mam jedno dziecko i właśnie je tracę!

I tak w ostatnim, 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka uspokoi teściową swojej córeczki jednym ruchem. Piękny toast, w którym przypomni i pożegna tragicznie zmarłego, Franka (Kajetan Borowski) zaskoczy i otrzeźwi Ludmiłę! Być może kobieta zrozumie jak wielkie faux pas popełnia...

Czy wielki, prawdziwy dramat jaki przeżyła rodzina Strzeleckich umożliwi dalsze szczęśliwe, długie życie państwu młodym? Będziemy śledzić ten wątek w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki".

Koniec Przyjaciółek. Pogrzeb zamiast ślubu Julki i Antka! Cios dla Anki od bezdusznej teściowej
Autor: Polsat
Przyjaciółki, odc. 170: Julka (Nicole Bohgdanowicz), Antek (Maciej Zuchowicz), Staś (Antoni Borowski)
Autor: Polsat
Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 17. Julka (Nicole Bogdanowicz), Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 17. Julka (Nicole Bogdanowicz), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki, odc. 170: Julka (Nicole Bohgdanowicz), Antek (Maciej Zuchowicz)
Autor: Polsat
Najnowsze