Przyjaciółki 15 sezon. Nowe życie przyjaciółek! Wpadną na zaskakujący pomysł

i

Autor: Instagram

Przyjaciółki 15 sezon. Nowe życie przyjaciółek! Wpadną na zaskakujący pomysł

2019-11-26 7:25

W nowym sezonie serialu "Przyjaciółki" wpadną na zupełnie nowy pomysł. A może to będzie też dla każdej z nich doskonały rodzaj terapii? Serialowa Anka (Magdalena Stużyńska) ujawniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z planu, na których widać, że wszystkie panie zajmą się czymś zupełnie nowym! Czy to będzie sposób na odreagowanie smutków czy nowy biznes Anki, Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska) i Zuzy (Anita Sokołowska) w 15 sezonie "Przyjaciółek"?

Przyjaciółki, 15 sezon. Nowy sposób na życie czy tylko praca?

Magdalena Stużyńska, czyli serialowa Anka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym "Przyjaciółki wyglądaja na zmęczone, ale szczęśliwe. Czyżby w 15 sezonie miały bardziej poświęcić się ćwiczeniom fizycznym i porzucić na jakiś czas emocjonalne wygibasy?

W 15 sezon "Przyjaciółki" wejdą mocno poobijane przez życie. Anka i Paweł dopiero przy okazji ślubu Julki (Nicole Bogdanowicz) i Antka (Maciej Zuchowicz) nieco zaczerpnęli radości po tragicznej śmierci Franka na początku 14 sezonu. A już wiemy, że nowy sezon serialu powita Strzeleckich wybuchem pożaru!

Z kolei Inga w 15 sezon serialu "Przyjaciółki" wejdzie w szczęśliwym związku z Maksem, ale już będzie zerkać tęskno w stronę Andrzeja (Adama Adamonis), a jej córka Hania (Pola Figurska) z kolei zacznie wzdychać do jej partnera.

W życiu Patrycji i Zuzy w finale sezonu 14 pojawią się poważne problemy, z którymi wejdą prosto w 15 sezon serialu "Przyjaciółki". Patrycja zostanie sama z dziećmi, a ojciec Klary na razie okaże się nieznany. Dyrektor Markiewicz zostanie zupełnie bez pracy z "wilczym biletem", a Janek znajdzie sobie młodszą.

I z takim obciążeniem emocjonalnym "Przyjaciółki" wkroczą w nowy, 15 sezon serialu. Nie zdziwiłoby nas, gdyby doszły do wniosku, że to czego im brakuje, to intensywne ćwiczenia fizyczne! A może też okazać się, że także doskonały sposób na biznes!

Pod zdjęciem na Instagramie Stużyńska napisała: - Szalone wariatki:  Było intensywnie! Nie pytajcie, czy prywatnie, czy służbowo - co naszym zdaniem sugeruje, że "Przyjaciółkom" w 15 sezonie uda się połączyć jedno z drugim. Fani serialu również mają nadzieję, że zajęcia fit to zapowiedź 15 sezonu:- Mamy nadzieje, że służbowo i będzie kolejny sezon! - czytamy w komentarzach pod postem Stużyńskiej na Instagramie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze