Koniec Przyjaciółek. Anka znowu będzie w ciąży! Urodzi czwarte dziecko - ZWIASTUN

2019-11-29 7:19 jkk
Przyjaciółki 14 sezon odcinek 170: Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz), Staś i Franek (Antek i Kajtek Borowscy)
Autor: ipla tv

W 170 ostatnim odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) będzie.... w ciąży! Od wróżki na weselu córki dowie się, że jest cesarzową... Czy po ślubie Julki (Nicole Bogdanowicz) z Antkiem (Maciej Zuchowicz) zobaczymy znów szczęśliwą Ankę? Śmierć Franka (Kajtek Borowski) była ciosem dla rodziny Strzeleckich na początku 14 sezonu serialu "Przyjaciółki". Czyżby Anka i Paweł na koniec "Przyjaciółek" znaleźli najlepszy sposób na wyjście z traumy?

"Przyjaciółki" 14 sezon ostatni odcinek 170 - czwartek 28.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

Ostatni, 170 odcinek 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" będzie upływał po znakiem przygotowań do ślubu i wesela Julki z Antkiem. Gośćmi Strzeleckich będą też przyszli teściowie ich córki.

Tragiczna śmierć Franka! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>>)

Zobaczymy też w ostatnim odcinku "Przyjaciółek", jak przyszła teściowa Julki będzie z każdą minutą coraz bardziej... zrozpaczona! Ludmiła Rogalska (Joanna Gonschorek) pozwoli sobie nawet porównać uroczystość zaślubin do... pogrzebu!

Jak Anka będzie znosić impertynencję matki wybranka Julki? Okaże się, że w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie niezwykle spokojna, zamyślona, szczęśliwa... Czy to z powodu rosnącego w niej życia?!

Teściowa Anki, Maria (Ewa Kasprzyk) sprawi w finałowym odcinku  "Przyjaciółkom" niespodziankę weselną i zaprosi wróżkę Esmeraldę (Izabella Olejnik). Każda z bohaterek serialu dowie się, co je czeka...

Do Ingi (Małgorzata Socha) wróci dawna miłość, Patrycja (Joanna Liszowska) usłyszy prawdę o ojcu swoich dzieci: - Pół na pół, jest a nie ma..., a Zuza (Anita Sokołowska) wyjdzie oburzona - w finale 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" jej świat zacznie się walić! Czy Zuza zostanie kompletnie sama?

Anka natomiast na koniec 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" dowie się, że jest...cesarzową! - Wszystko wokół pani rozkwita - powie jej z uśmiechem wróżka Esmeralda.

Jej słowa w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" będą potwierdzać sceny Anki w ciąży! Będziemy świadkami rozmowy przy rodzinnym stole, podczas której Anka i Julka będą żartowały o zachciankach w ciąży...

- Ale masz parcie na słodkie, ja tak nie miałam - powie Julka.

- No tak, tego się boję, przytyję chyba ze 20 kilo - uśmiechnie się Anka.

Anka zadzwoni też do Pawła, który właśnie przyleci z Paryża... po to, aby kupił jej coś słodkiego!

Czy Anka i Paweł będą mieli nowe dziecko? Przekonamy się w finałowym, 170 odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Ile kosztuje dziecko? Sprawdź!