Przyjaciółki 14 sezon odcinek 170: Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz), Staś i Franek (Antek i Kajtek Borowscy)

i

Autor: ipla tv

Koniec Przyjaciółek. Anka znowu będzie w ciąży! Urodzi czwarte dziecko - ZWIASTUN

2019-11-29 7:19

W 170 ostatnim odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) będzie.... w ciąży! Od wróżki na weselu córki dowie się, że jest cesarzową... Czy po ślubie Julki (Nicole Bogdanowicz) z Antkiem (Maciej Zuchowicz) zobaczymy znów szczęśliwą Ankę? Śmierć Franka (Kajtek Borowski) była ciosem dla rodziny Strzeleckich na początku 14 sezonu serialu "Przyjaciółki". Czyżby Anka i Paweł na koniec "Przyjaciółek" znaleźli najlepszy sposób na wyjście z traumy?

"Przyjaciółki" 14 sezon ostatni odcinek 170 - czwartek 28.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

Ostatni, 170 odcinek 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" będzie upływał po znakiem przygotowań do ślubu i wesela Julki z Antkiem. Gośćmi Strzeleckich będą też przyszli teściowie ich córki.

Tragiczna śmierć Franka! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>>)

Zobaczymy też w ostatnim odcinku "Przyjaciółek", jak przyszła teściowa Julki będzie z każdą minutą coraz bardziej... zrozpaczona! Ludmiła Rogalska (Joanna Gonschorek) pozwoli sobie nawet porównać uroczystość zaślubin do... pogrzebu!

Jak Anka będzie znosić impertynencję matki wybranka Julki? Okaże się, że w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie niezwykle spokojna, zamyślona, szczęśliwa... Czy to z powodu rosnącego w niej życia?!

Teściowa Anki, Maria (Ewa Kasprzyk) sprawi w finałowym odcinku  "Przyjaciółkom" niespodziankę weselną i zaprosi wróżkę Esmeraldę (Izabella Olejnik). Każda z bohaterek serialu dowie się, co je czeka...

Do Ingi (Małgorzata Socha) wróci dawna miłość, Patrycja (Joanna Liszowska) usłyszy prawdę o ojcu swoich dzieci: - Pół na pół, jest a nie ma..., a Zuza (Anita Sokołowska) wyjdzie oburzona - w finale 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" jej świat zacznie się walić! Czy Zuza zostanie kompletnie sama?

Anka natomiast na koniec 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" dowie się, że jest...cesarzową! - Wszystko wokół pani rozkwita - powie jej z uśmiechem wróżka Esmeralda.

Jej słowa w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" będą potwierdzać sceny Anki w ciąży! Będziemy świadkami rozmowy przy rodzinnym stole, podczas której Anka i Julka będą żartowały o zachciankach w ciąży...

- Ale masz parcie na słodkie, ja tak nie miałam - powie Julka.

- No tak, tego się boję, przytyję chyba ze 20 kilo - uśmiechnie się Anka.

Anka zadzwoni też do Pawła, który właśnie przyleci z Paryża... po to, aby kupił jej coś słodkiego!

Czy Anka i Paweł będą mieli nowe dziecko? Przekonamy się w finałowym, 170 odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Ile kosztuje dziecko? Sprawdź!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze