Przyjaciółki 14 sezon odc. 159. Zuza (Anita Sokołowska), Grześ (Stanisław Olszewski), Krzyś (Dobromir Piotrowski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon odc. 159. Zuza (Anita Sokołowska), Grześ (Stanisław Olszewski), Krzyś (Dobromir Piotrowski)

Przyjaciółki 14, odcinek 159: Rozstanie Zuzy i Janka. Jak poradzi sobie sama z synami? - WIDEO

2019-09-05 14:03

Początek 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" będzie wyjątkowo trudny dla Zuzy (Anita Sokołowska), która poczuje się jak samotna matka. W 159 odcinku "Przyjaciółek" rozstanie się bowiem z Jankiem (Marek Bukowski) i ciężar opieki nad synami - Grzesiem (Stanisław Olszewski) i Krzysiem (Dobromir Piotrowski) spadnie na nią. Jak do tego dojdzie? Jasiek wyjedzie służbowo do Gdańska, a w domu będzie tylko gościem. Nowy tatą synów Zuzy zostanie... Dagmar (Marcin Korcz). Zobaczcie scenę z 159 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 159 - czwartek 5.09.2019, godz. 21.10

Czy w nowym 14 sezonie "Przyjaciółek" Zuza i Janek nie będą już razem? Ich małżeństwo zostanie wystawione na kolejną ciężką próbę! W 159 odcinku "Przyjaciółek" w związku z podjęciem przez Jaśkapracy w Gdańsku wszystkie obowiązki rodzicielskie spadną na Zuzę.

A ponieważ opiekunka dzieci zachoruje, Markiewicz z trudnością poradzi sobie w nowej sytuacji, w której będzie musiała pogodzić obowiązki zawodowe z domowymi. Spóźni się nawet do pracy, bo Grześ i Krzyś dadzą jej nieźle popalić.

Nie przegap: Śmierć Franka w Przyjaciółkach. Syn Anki i Pawła zginie w 159 odcinku - ZWIASTUN

Wykończona samotna matka w 159 odcinku "Przyjaciółek" zacznie się zwierzać Dagmarowi ze swoich problemów.- Krzysiu płakał, więc go musiałam nieść do klubiku, a Grzesiu wymyślił sobie taką zabawę, że będzie szedł tyłem i wyrżnął w latarnię, więc też go musiałam nieść na rękach i też płakał...

Nie spotka się ona jednak ze zrozumieniem ze strony Dagmara, który nagle poczuje silny instynkt ojcowski. - Ale ja Ci zazdroszczę tego macierzyństwa! Rodzicielstwo to jest najpiękniejsza rzecz na świecie! Stwarzasz nowe życie, kreujesz nowe osobowości, pielęgnujesz je tak dzień po dniu… Kiedy ja się doczekam takiego choćby jednego malutkiego bejbuska? 

W 159 odcinku "Przyjaciółek" to właśnie Dagmar zastąpi Janka w roli ojca Grzesia i Krzysia! I świetnie się odnajdzie w roli zastępczego taty. Jasiek po powrocie z Gdańska zrobi się zazdrosny o relacje Dagmara z jego synami…

Sprawdź też: Ślub w Przyjaciółkach. Maks się ożeni, ale nie z Ingą - ZWIASTUN

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze