Pierwsza miłość. Wyjątkowe święto na planie! Artur zdradza kompletnie nieznane fakty produkcji

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość. Wyjątkowe święto na planie! Artur zdradza kompletnie nieznane fakty produkcji

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Wyjątkowe święto na planie! Artur zdradza kompletnie nieznane fakty produkcji

2022-08-09 11:46

Wyjątkowe święto serialu "Pierwsza miłość". Aktorzy świętują i chwalą się sukcesami. Artur (Łukasz Płoszajski), który gra w "Pierwszej miłości" od początku jej istnienia, podaje szokujące informacje na temat produkcji. Niewielu widzów spodziewa się, jaką metamorfozę przeszedł serial. Mija już 18 lat od pierwszego odcinka "Pierwszej miłości", a we wrześniu nadejdą nowe wątki i kolejna odsłona dobrze znanych bohaterów. Łukasz Płoszajski chwali aktorów i zdradza nieznane fakty na temat produkcji.

"Pierwsza miłość" miłość ma już 18 lat!

Pierwszy odcinek "Pierwszej miłości" został wyemitowany w 2004 r., a jak się okazuje, początkowo miało powstać tylko kilkadziesiąt odcinków. Widzowie tak polubili jednak losy Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandry Zienkiewicz) czy Artura, że produkcja doliczyła się niemal 3500 odcinków, a kolejna odsłona bohaterów i nowych wątków nastąpi już we wrześniu.

- W tym roku wchodzimy w pełnoletność?Mieliśmy nagrać 120 odcinków. Marzyliśmy o 180. A nagraliśmy ponad 3 tyś i końca nie widać. I kiedy do kina na film przychodzi 50 albo 500 tyś widzów to nas codziennie ogląda ponad 1 mln?Aż chce się to dalej robić!!! - pisze Łukasz Płoszajski na swoim profilu na Instagramie, czym potwierdza, że na początku zakładano, że "Pierwsza miłość" nie stanie się aż takim hitem. Liczby podane przez aktora robią wrażenie, tym bardziej, że odcinki są emitowane od poniedziałku do piątku. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach. Kasia znów zostanie matką! To nie dziecko Łukasza - ZDJĘCIA

Co dalej w "Pierwsza miłość" po przerwie wakacyjnej?

Aktorzy z "Pierwszej miłości" wrócili na plan, by kręcić kolejne odcinki serialu. W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2022 widzowie znów zobaczą losy Marysi, Kingi czy Artura. Fani serialu nie kryją radości z tego powodu.

- Zaczęłam oglądać pierwsza miłość jak miałam 7 lat ale ten czas leci ?❤️ - brzmi jeden z komentarzy. - Cieszę się, że mogę świętować naszą pełnoletniość z Wami. To fajne uczucie wzrastać razem z bohaterami serialu ❤️? - wtóruje kolejna osoba. 

W "Pierwsza miłość" po wakacjach wydarzy się wiele zwrotów akcji. Marysia pozna prawdę o działaniach Michała (Wojciech Błach), który chciał ją zniszczyć, pozbawił ją miejsca w We-Med i sfałszował wyniki badań tak, by ta myślała, że jest siostrą Kacpra (Damian Kulec). Artur nadal będzie przeżywał zawirowania miłosne, życiowe i szukał przygód z Fabianem (Tomasz Oświeciński). Pojawią się nowe wątki i kontynuacja tych już zaczętych.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze