Pierwsza miłość. Artur ujawnia szokującą tajemnicę! Łukasz Płoszajski miał nigdy nie zagrać Kulczyckiego

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Artur ujawnia szokującą tajemnicę! Łukasz Płoszajski miał nigdy nie zagrać Kulczyckiego

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Artur ujawnia szokującą tajemnicę! Łukasz Płoszajski miał nigdy nie zagrać Kulczyckiego

2022-07-19 10:31

Tego nie wiecie o Arturze z serialu "Pierwsza miłość"! Łukasz Płoszajski opowiedział o tym, kogo miał grać i na pewno nie był to Kulczycki! Aktor zdradza szczegóły zza kulis "Pierwszej miłości" i opowiada o początkach swojej kariery, kiedy jeszcze nie miał pojęcia, że osiągnie taką rozpoznawalność. Rola Artura z "Pierwsza miłość" ma swoje blaski i cienie, a czy aktor w ogóle lubi tę postać? Łukasz Płoszajski całkowicie się otworzył i wyznaje dotąd nieznane fakty. Jak potoczy się wątek jego bohatera w serialu?

Łukasz Płoszajski miał zagrać zupełnie inną postać w "Pierwsza miłość"! Jak to się stało?

Artur z "Pierwsza miłość" to uwielbiana postać, która razem z Marysią (Aneta Zając) czy Kingą (Aleksandra Zienkiewicz) pojawiła się jeszcze w początkowych odcinkach serialu, czyli aż 18 lat temu! Łukasz Płoszajski zyskał wielką popularność, a teraz w wywiadzie dla portalu światseriali.pl ujawnia, kogo miał zagrać i nie był to Kulczycki!

- Najpierw był casting, który trwał bardzo długo i obejmował kilka etapów. Próbowaliśmy pojedynczo, potem dobierano nas w pary. Początkowo miałem grać rolę serialowego Pawła, którą w efekcie dostał Mateusz Janicki (później zastąpił go Mikołaj Krawczyk), a mnie przypadł w udziale Artur i tak już zostało. (...) Wszystko to działo się we Wrocławiu, wszyscy byliśmy młodzi - albo dopiero co po szkołach albo jeszcze w szkole. Ja akurat byłem już po szkole, grałem w teatrze, robiłem różne inne rzeczy, a kiedy dostałem się do "Pierwszej miłości“, zostawiłem wszystko i przeniosłem się do Wrocławia - opowiada aktor w wywiadzie ze światseriali.pl.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek znowu razem! Połączy ich dziecko w nowym sezonie

Artur z "Pierwsza miłość" ujawnia kulisy serialu 

Łukasz Płoszajski nie ukrywa, że rola w "Pierwsza miłość" przyniosła mu popularność, chociaż aktor występuje też w wielu sztukach teatralnych, co jest jego pasją. Przyznaje, że nikt nie spodziewał się aż takiej popularności serialu "Pierwsza miłość", a początkowo miało powstać tylko ok. 60 odcinków.

Widzowie pokochali jednak losy Artura, Kingi, Marysi i niegdyś Pawła, który był wielką miłością kobiety. Aktorzy przychodzą i odchodzą z serialu, ale Łukasz Płoszajski gra w nim od początku i nie zapowiada się, żeby cokolwiek miało się zmienić. Aktor przyznaje, że rola Kulczyckiego miała bardzo duży wpływ na jego życie, dzięki serialowi mieszka we Wrocławiu, gdzie uwielbia przebywać, a prywatnie tworzy szczęśliwą rodzinę z żoną Emilią oraz 11-letnim synkiem.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Nie będzie rozwodu Mateusza i Lilki! Tak wybłaga, żeby jej wybaczył zdradę i porzucenie

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze