Barwy szczęścia po wakacjach. Kasia znów zostanie matką! To nie dziecko Łukasza - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Kasia znów zostanie matką! To nie dziecko Łukasza - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kasia znów zostanie matką! To nie dziecko Łukasza - ZDJĘCIA

2022-08-09 21:28

Kasia (Katarzyna Glinka) z serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach będzie miała drugie dziecko, ale to nie jej mąż Łukasz (Michał Rolnicki) będzie ojcem! To już pewne, że małżeństwo Sadowskich zawiśnie na włosku z powodu zdrady obojga bohaterów. Żeby jednak było jeszcze ciekawiej, to w nowym sezonie "Barw szczęścia" Kasia znów poczuje co znaczy być matką, a jej życiu pojawi się drugi syn. Ksawcio (Bartosz Gruchot) będzie miał przyrodniego brata? Nie do końca, bo chłopiec, który zamieszka u Sadowskich to dziecko Igora Duszyńskiego (Tomasz Nosiński), z którym Kasię połączy wielkie uczucie. Poznaj szczegóły!

Czy Kasia w nowym sezonie "Barw szczęścia" zdradzi Łukasza z ojcem kolegi Ksawcia?

Nowa miłość Kasi z "Barw szczęścia", kolejne dziecko i pasja, która połączy Sadowską z ojcem kolegi Ksawcia to wątek, który będzie rozpalał emocje widzów w kolejnym sezonie. "Barwy szczęścia" po wakacjach zaczną się w chwili gdy Kasia i Igor Duszyński, którzy poznali się dzięki dzieciom w szkole, bo Ksawery koleguje się z Maksem (Mikołaj Wachowski), zostaną bliskimi przyjaciółmi. Będą spędzać ze sobą coraz więcej czasu, nie tylko na ściance wspinaczkowej. Kasia inaczej spojrzy na Igora gdy w jednym z premierowych odcinków "Barw szczęścia" ojciec Maksa usłyszy jak kobieta rozmawia przez telefon po włosku i odpowie jej w tym samym języku.

Nie przegap: Barwy szczęścia. Kępski weźmie się za zdradzoną Oliwkę w nowym sezonie?! Iwona już nigdy nie pojawi się u Pyrków

Zdrada Kasi w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie nastąpi od razu! Mocniejsze bicie serce będzie jednak towarzyszyło Kasi za każdym razem gdy spotka się z Igorem. W życiu Sadowskich nastąpi prawdziwe trzęsienie ziemi także z winy Łukasza, który zacznie oddalać się od żony z powodu seksownej stażystki Weroniki (Maria Świłpa). Podwładna Łukasza zrobi wszystko, by go uwieść, a w tym czasie Kasia znajdzie pocieszenie u Igora.

Sprawdź też: M jak miłość. Ala nie przypomina już niewinnej siostrzenicy księdza. Alicja Ostolska chwali się powalającą urodą i luksusowym życiem - ZDJĘCIA

Dziecko połączy Kasię i Igora w "Barwach szczęścia" po wakacjach

Aż wreszcie w nowym sezonie "Barw szczęścia" Kasię i Igora połączy dziecko! Maks, którego Igor wychowuje samotnie, będzie bowiem potrzebował opieki kiedy Duszyński wyjedzie służbowo. Wówczas Kasia zaproponuje, że zaopiekuje się synem Igora. Kolega Ksawcia zamieszka u Sadowskich na jakiś czas. Chłopcy staną się dla siebie niemal braćmi.

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Kasia pozna też smutną historię Igora i jego żony, która nie zmarła kilka lat temu. - Wychowuję go sam, nie mamy tu nikogo bliskiego. Mama Maksa nie żyje... Żona zmarła kiedy Maks miał roczek. On jej nawet nie pamięta - wyzna Kasi, która będzie do tego stopnia, że jej serce zacznie mocniej bić przy Igorze. Zdradzi z nim Łukasza? Na pewno Kasię czekają uczuciowe zakręty, a przyszłość małżeństwa Sadowskich stanie pod znakiem zapytania.

Barwy szczęścia. Małgorzata będzie miała romans! Z młodszym facetem zdradzi Jerzego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze