Pierwsza miłość. Spisek Wenerskiego i Michała w nowym sezonie? Tak chcą załatwić Marysię – ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram / ATM Grupa Pierwsza miłość. Spisek Wenerskiego i Michała w nowym sezonie? Tak chcą załatwić Marysię – ZDJĘCIE

Marysia będzie z Wenerskim w "Pierwsza miłość" po wakacjach?

Pierwsza miłość. Spisek Wenerskiego i Michała w nowym sezonie? Tak chcą załatwić Marysię – ZDJĘCIE

2022-07-04 12:15

W nowym sezonie „Pierwsza miłość” po przerwie wakacyjnej Michał (Wojciech Błach) i Wenerski (Przemysław Sadowski) pójdą na układ? Domański bardzo starał się zniszczyć życie Marysi (Aneta Zając), ale w końcu przyzna się do winy i sfałszowania wyników DNA. W nowych odcinkach „Pierwsza miłość” po wakacjach 2022 może się okazać, że przeciągnie Jakuba na swoją stronę. Jedno zdjęcie aktorów daje do myślenia, że Marysia może znaleźć się w tarapatach. Jeszcze większych niż dotychczas, bo przecież i tak jej karierę zniszczył Domański, a związek z Wenerskim staje pod dużym znakiem zapytania.

Wenerski i Michał zawiążą spisek przeciwko Marysi w "Pierwsza miłość" po przerwie wakacyjnej? 

Marysia z „Pierwsza miłość” nie miała łatwego czasu, a będzie jeszcze gorzej. Były mąż postarał się, żeby kobieta straciła niemal wszystko, a już na pewno swoją pozycję w We-Med, na której tak jej zależało. Domański miesza w życiu zawodowym, ale też prywatnym byłej ukochanej i to on jest odpowiedzialny za sfałszowane wyników DNA, które rzekomo wykazały, że Kacper (Damian Kulec) miałby być jej bratem. W rzeczywistości to Izabela (Olga Bończyk) nakłamała, że lata temu zaszła w ciążę z Edwardem (Marek Siudym), żeby syn nie poleciał do Marysi i nie zostawiał Weroniki (Dominika Kryszczyńska).

Wszystko zmieni się w nowym sezonie „Pierwsza miłość” po przerwie wakacyjnej. Michał wyzna swoje winy, ale to nie koniec dziwnych i podejrzanych zagrywek. Jedno zdjęcie na profilu „Pierwsza miłość” na Instagramie daje do myślenia, bo serialowy Wenerski i Domański są na nim razem, rozbawieni i rewelacyjnie czujący się w swoim towarzystwie. To oznacza, że zawiążą pakt przeciwko Marysi?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski wreszcie potwierdza, że po śmierci Piotra Korbana wróci jako bliźniak Miłosz!

Przypomnijmy, że pisaliśmy już o ostrych słowach Przemysława Sadowskiego na temat związków w serialu „Pierwsza miłość” i nie tylko. Czytając słowa aktorka można odnieść wrażenie, że do związku z Marysią nie dojdzie, a na pewno pojawi się tam sporo zawirowań. Laura (Katarzyna Maciąg) nadal będzie obecna w życiu lekarza, a Marysia zostanie zmuszona do zweryfikowania dotychczasowych informacji o swoim życiu. Skoro Sadowski i Błach tak się razem świetnie bawią, panowie będą też w zmowie w serialu? Taka ewentualność nie jest wykluczona, ale na wszystkie odpowiedzi trzeba poczekać do września. Póki co, wiadomo już, że Marysia i Kacper dostaną nową szansę od losu, bo młody lekarz dowiedział się o przekrętach Weroniki i Izabeli i nie wybaczy tak szybko oszustw na temat ciąży i poronienia. Marysia i on dostaną więc nową szansę na stworzenie czegoś wyjątkowego, bo przecież rodzeństwem na pewno nie są.

Przeczytaj: Andrzej w M jak miłość w fatalnym stanie po rozstaniu z Magdą w nowym sezonie. Stanie na głowie, żeby ją odzyskać - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Najnowsze