Pierwsza miłość. Powrót Eweliny po latach do Wadlewa. Zostawiła Bartka przed ołtarzem, a teraz pokaże jaka jest wyrachowana - ZDJĘCIA

2021-07-02 21:18
Pierwsza miłość. Powrót Eweliny po latach do Wadlewa. Zostawiła Bartka przed ołtarzem, a teraz pokaże jaka jest wyrachowana - ZDJĘCIA
Autor: AKPA Pierwsza miłość. Powrót Eweliny po latach do Wadlewa. Zostawiła Bartka przed ołtarzem, a teraz pokaże jaka jest wyrachowana - ZDJĘCIA

Tego powrotu do serialu "Pierwsza miłość" nikt się nie spodziewał! Ewelina (Magdalena Górska), była narzeczona Bartka Miedzianowskiego, która porzuciła go przed ołtarzem podczas ślubu po 10-ciu latach wróci do Wadlewa. Razem z Eweliną w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2021 przyjedzie jej mąż Dawid (Marcin Kwaśny). Za powrotem byłej Bartka będzie się krył pewien interes. Bo Ewelina, która jest córką drwala z Wadlewa, Romana Kłoska (Lech Dyblik), opracuje niecny plan, by zdobyć pieniądze na wymarzone mieszkanie we Wrocławiu. Poznajcie szczegóły!

Dlaczego Ewelina po latach wróci do "Pierwszej miłości"?

Ewelina z "Pierwszej miłości" 10 lat temu złamała serca Bartkowi Miedzianowskiemu, który długo nie mógł przeboleć, że narzeczona zostawiła w dniu ich ślubu. Porzuciła go dla Dawida, z którym wyjechała za granicę i za którego wyszła za mąż. Przez lata Roman Kłosek nie miał żadnych wieści o córce, która zerwała z nim wszelki kontakt. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2021 Ewelina przypomni sobie o ojcu, którego też odsunęła od siebie, bo będzie potrzebowała pieniędzy. Wróci do Wadlewa z przebiegłym planem jak spełnić swoje marzenie o mieszkaniu we Wrocławiu.

Nie przegap: M jak miłość. Wielki powrót Marka do Grabiny! To Mostowiak odnajdzie zaginionego Mateusza?

Czy niedoszła żona Bartka w "Pierwszej miłości" okaże skruchę po tym jak przed laty go skrzywdziła? Ewelina zmieni się i stanie zupełnie nową, odważną, odmienioną kobietą? Kiedy 10 lat Magdalena Górska odchodziła z "Pierwszej miłości, bo prywatnie była w ciąży i przygotowywała się do najważniejszej roli w życiu, roli matki, scenarzyści wysłali Eweliną i Dawida w nieznane, a wątek pozostał otwarty. Aktorka liczyła na to, że powrót do "Pierwszej miłości" będzie się wiązał z przemianą jej bohaterki.

- Ewelina nadal jest z Dawidem, a moja bohaterka pracowała w tym czasie za granicą. Zerwała też kontakt z ojcem. Niestety, jak się teraz okazuje, przez ten czas, nie wiodło im się najlepiej - ujawniła Magdalena Górska.

Zaraz po powrocie Eweliny do "Pierwszej miłości" wyjaśni się gdzie była i co robiłam zanim znów przypomniała sobie o ojcu i Wadlewie. - W rodzinnej wsi spotka wszystkich dawnych znajomych i Bartka, którego porzuciła przed ołtarzem. Pojawi się owładnięta wielkim marzeniem o nowym mieszkaniu we Wrocławiu, na które, niestety, brakuje jej pieniędzy. Wszystko wskazuje na to, że jest pod dużym wpływem męża Dawida. To on jest dowódcą w tym związku - zdradziła aktorka, która po latach znów dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

Pierwsza miłość po wakacjach 2021 ZWIASTUN. Wojtek zniszczy ślub Emilki i Marcina. Marysia wybaczy Michałowie zdradę?

Sprawdź też: Pierwsza miłość. Marysia wymieni zdrajcę Michała na lekarza Kacpra! Zagrozi jej sądem

Dalsze losy Eweliny w "Pierwszej miłości", wątek jej małżeństwa z Dawidem i relacji z ojcem Lechem będzie się rozwijał. Ale wszystko wskazuje na to, że była Bartka i córka Romana Kłoska okaże się wyrachowaną, zimną, interesowaną kobietą, która będzie owładnięta przebiegłym planem o zdobyciu pieniędzy na wymarzone mieszkanie. Nawet jeśli przez to miałaby skrzywdzić własnego ojca.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z powrotu Eweliny do "Pierwszej miłości" >>>

Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Ewelina (Magdalena Górska), ksiądz (Robert Gonera)
Autor: AKPA Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Ewelina (Magdalena Górska), ksiądz (Robert Gonera)
Pierwsza miłość. Ewelina (Magdalena Górska), jej ojciec Roman Kłosek (Lech Dyblik), mąż Dawid (Marcin Kwaśny)
Autor: AKPA Pierwsza miłość. Ewelina (Magdalena Górska), jej ojciec Roman Kłosek (Lech Dyblik), mąż Dawid (Marcin Kwaśny)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze