Pierwsza miłość. Powrót Eweliny po latach do Wadlewa. Zostawiła Bartka przed ołtarzem, a teraz pokaże jaka jest wyrachowana - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Pierwsza miłość. Powrót Eweliny po latach do Wadlewa. Zostawiła Bartka przed ołtarzem, a teraz pokaże jaka jest wyrachowana - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Powrót Eweliny po latach do Wadlewa. Zostawiła Bartka przed ołtarzem, a teraz pokaże jaka jest wyrachowana - ZDJĘCIA

2021-07-02 21:18

Tego powrotu do serialu "Pierwsza miłość" nikt się nie spodziewał! Ewelina (Magdalena Górska), była narzeczona Bartka Miedzianowskiego, która porzuciła go przed ołtarzem podczas ślubu po 10-ciu latach wróci do Wadlewa. Razem z Eweliną w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2021 przyjedzie jej mąż Dawid (Marcin Kwaśny). Za powrotem byłej Bartka będzie się krył pewien interes. Bo Ewelina, która jest córką drwala z Wadlewa, Romana Kłoska (Lech Dyblik), opracuje niecny plan, by zdobyć pieniądze na wymarzone mieszkanie we Wrocławiu. Poznajcie szczegóły!

Dlaczego Ewelina po latach wróci do "Pierwszej miłości"?

Ewelina z "Pierwszej miłości" 10 lat temu złamała serca Bartkowi Miedzianowskiemu, który długo nie mógł przeboleć, że narzeczona zostawiła w dniu ich ślubu. Porzuciła go dla Dawida, z którym wyjechała za granicę i za którego wyszła za mąż. Przez lata Roman Kłosek nie miał żadnych wieści o córce, która zerwała z nim wszelki kontakt. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2021 Ewelina przypomni sobie o ojcu, którego też odsunęła od siebie, bo będzie potrzebowała pieniędzy. Wróci do Wadlewa z przebiegłym planem jak spełnić swoje marzenie o mieszkaniu we Wrocławiu.

Nie przegap: M jak miłość. Wielki powrót Marka do Grabiny! To Mostowiak odnajdzie zaginionego Mateusza?

Czy niedoszła żona Bartka w "Pierwszej miłości" okaże skruchę po tym jak przed laty go skrzywdziła? Ewelina zmieni się i stanie zupełnie nową, odważną, odmienioną kobietą? Kiedy 10 lat Magdalena Górska odchodziła z "Pierwszej miłości, bo prywatnie była w ciąży i przygotowywała się do najważniejszej roli w życiu, roli matki, scenarzyści wysłali Eweliną i Dawida w nieznane, a wątek pozostał otwarty. Aktorka liczyła na to, że powrót do "Pierwszej miłości" będzie się wiązał z przemianą jej bohaterki.

- Ewelina nadal jest z Dawidem, a moja bohaterka pracowała w tym czasie za granicą. Zerwała też kontakt z ojcem. Niestety, jak się teraz okazuje, przez ten czas, nie wiodło im się najlepiej - ujawniła Magdalena Górska.

Zaraz po powrocie Eweliny do "Pierwszej miłości" wyjaśni się gdzie była i co robiłam zanim znów przypomniała sobie o ojcu i Wadlewie. - W rodzinnej wsi spotka wszystkich dawnych znajomych i Bartka, którego porzuciła przed ołtarzem. Pojawi się owładnięta wielkim marzeniem o nowym mieszkaniu we Wrocławiu, na które, niestety, brakuje jej pieniędzy. Wszystko wskazuje na to, że jest pod dużym wpływem męża Dawida. To on jest dowódcą w tym związku - zdradziła aktorka, która po latach znów dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

Pierwsza miłość po wakacjach 2021 ZWIASTUN. Wojtek zniszczy ślub Emilki i Marcina. Marysia wybaczy Michałowie zdradę?

Sprawdź też: Pierwsza miłość. Marysia wymieni zdrajcę Michała na lekarza Kacpra! Zagrozi jej sądem

Dalsze losy Eweliny w "Pierwszej miłości", wątek jej małżeństwa z Dawidem i relacji z ojcem Lechem będzie się rozwijał. Ale wszystko wskazuje na to, że była Bartka i córka Romana Kłoska okaże się wyrachowaną, zimną, interesowaną kobietą, która będzie owładnięta przebiegłym planem o zdobyciu pieniędzy na wymarzone mieszkanie. Nawet jeśli przez to miałaby skrzywdzić własnego ojca.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z powrotu Eweliny do "Pierwszej miłości" >>>

Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Ewelina (Magdalena Górska), ksiądz (Robert Gonera)

i

Autor: AKPA Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Ewelina (Magdalena Górska), ksiądz (Robert Gonera)
Pierwsza miłość. Ewelina (Magdalena Górska), jej ojciec Roman Kłosek (Lech Dyblik), mąż Dawid (Marcin Kwaśny)

i

Autor: AKPA Pierwsza miłość. Ewelina (Magdalena Górska), jej ojciec Roman Kłosek (Lech Dyblik), mąż Dawid (Marcin Kwaśny)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze