Pierwsza miłość po wakacjach 2021. Marysia wymieni zdrajcę Michała na lekarza Kacpra! Zagrozi jej sądem

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość po wakacjach 2021. Marysia wymieni zdrajcę Michała na lekarza Kacpra! Zagrozi jej sądem

Pierwsza miłość po wakacjach 2021. Marysia wymieni zdrajcę Michała na lekarza Kacpra! Zagrozi jej sądem

2021-06-17 23:33

Szokujący zwrot w serialu "Pierwsza miłość"! Choć niewierny Michał (Wojciech Błach) wreszcie się opamięta i w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach będzie błagał, by Marysia (Aneta Zając) mu wybaczyła nie pójdzie mu tak łatwo. Bo po zdradzie Michała upokorzona Majka nie zdoła zapomnieć o wszystkich kłamstwach i romansie na boku z Grażyną (Grażyna Wolszczak). Pocieszycielem Domańskiej w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" zostanie lekarz Kacper (Damian Kulec), dzięki któremu wyszła z psychiatryka. A Michał wścieknie się tak bardzo, że zacznie grozić żonie sądem. Zobaczcie co się wydarzy dalej!

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 nowe odcinki od września w Polsacie

Zwiastun "Pierwszej miłości" po wakacjach 2021 wskazuje na to, że Michał po zdradzie z Grażyną wybierze jednak Marysię i będzie błagał żonę o wybaczenie. Czy małżeństwo Domańskich przetrwa, czy uda im się uratować związek, w którym tyle razem przeszli? Zapowiedź nowych odcinków "Pierwszej miłości" nie pozostawia wątpliwości, że Michał będzie żałował romansu, ale wybierze kiepski sposób, by odzyskać żonę! Szantaż, groźby, że zabierze jej córkę Julkę (Łucja Kawczak) i spotkają się w sądzie. Takich metod będzie używał Domański kiedy zobaczy, że koło Marysi kręci się Kacper!

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach 2021. Edward pomoże Marysi zniszczyć Michała! Bezwzględny ojciec zabrał jej Julkę, a teraz obroni ją przed niewiernym mężem

Do życia Marysi w "Pierwszej miłości" po wakacyjnej przerwie znów wróci przystojny lekarz Kacper, który pomógł jej wydostać się ze szpitala psychiatrycznego, gdzie zamknął ją ojciec Edward (Marek Siudym). Więź jaka stworzyła się między Domańską, a troskliwym internistą od początku wskazywała, że na przyjaźni czy też zwykłym relacjach pacjentka - doktor się nie skończy! Nie dość, że w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Kacper będzie pocieszycielem Marysi, to jeszcze pomoże jej w walce z Michałem.

Bo zdrajca Domański w "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej nie zniesie tego, że żona może go wymienić na innego mężczyznę! Sam bezczelnie ją zdradzał, a teraz poczuje się urażony jej znajomością z Kacprem. - Spotkamy się w sądzie! - rzuci wściekły Michał kiedy zobaczy Marysię z lekarzem.

Pierwsza miłość po wakacjach 2021 ZWIASTUN. Wojtek zniszczy ślub Emilki i Marcina. Marysia wybaczy Michałowie zdradę?

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Jak już pisaliśmy jako pierwsi w "Pierwszej miłości" Marysia będzie mogła też liczyć na pomoc biologicznego ojca. Okrutny Edward Stryjeński zamknął ją w psychiatryku, zabrał jej Julkę, nasłał na nich bandytów kiedy uciekli do Czech, a w nowym sezonie "Pierwszej miłości" będzie zgrywał opiekuńczego tatusia. I całą nienawiść skieruje przeciwko Michałowi!

- Jeżeli ktoś krzywdzi moją rodzinę, to tak jakby mnie krzywdził. A na to mojej zgody nie ma - zapowie Edward.

Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Grażyna (Grażyna Wolszczak)

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Grażyna (Grażyna Wolszczak)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Grażyna (Grażyna Wolszczak)

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Grażyna (Grażyna Wolszczak)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), lekarz Kacper (Damian Kulec)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), lekarz Kacper (Damian Kulec)
Najnowsze