Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Panika przed ślubem w Wadlewie! Ewelina przekaże Bartkowi i Romanowi przykre wieści - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-21 9:25

Odcinek 3641 odcinku "Pierwszej miłości" rozpocznie nowy sezon wyjątkowymi chwilami w Wadlewie, które jednak nie dla każdego będą szczęśliwe. W miejscowym kościele odbędzie się ślub Celiny (Grażyna Zielińska) i Romana (Lech Dyblik), ale wszystko pójdzie z planem. Wybuchnie panika, gdy zgromadzeni goście zorientują się, że podejrzanie długo nie pojawia się panna młoda. Świadkowa Ewelina (Magdalena Górska) przekaże ojcu Romanowi i ukochanemu Bartkowi (Rafał Kwietniewski) przykre wieści. Co się stanie z Celiną? Kto jeszcze zakłóci ślub i wesele w Wadlewie? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i sprawdź szczegóły.

"Pierwsza miłość" odcinek 3641 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Ślub Celiny i Romana w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" we wrześniu stanie pod znakiem zapytania, a atmosfera niepokoju udzieli się nie tylko parze młodej, ale także najważniejszym gościom. Bartek i Emilka (Anna Ilczuk) będą uważali, żeby przez nim, zwłaszcza przed Eweliną, nie zdradzić się ze swoim uczuciem, z tym, że spędzili razem noc. Oczywiście Ewelina będzie podejrzewała Bartka o zdradę dlaczego w dniu ślubu ojca zacznie się dość dziwnie zachowywać. Jakby chciała pokazać Emilce, że Bartek jest tylko jej, że nigdy nie odda narzeczonego rywalce.

Niezręcznie zrobi się gdy w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" nowego sezonu cała trójka, Emilka, Bartek i Ewelina spotkają się przed ołtarzem w kościele w Wadlewie. Miedzianowski stał już tam dwa razy z każdą z tych kobiet. Emilkę poślubił dwukrotnie, Ewelina nigdy nie została jego żoną, bo wiele lat temu uciekła tuż przed złożeniem małżeńskiej przysięgi. Teraz Ewelina będzie desperacko chciała doprowadzić do tego, żeby Bartek był jej mężem. Tak jak Roman, który w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie nakłaniać Bartka do ślubu z jego córką.

Nerwowa atmosfera zapanuje w kościele w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" gdy zabraknie panny młodej. Roman długo będzie czekał na Celinę, która nie zjawi się przed ołtarzem. Nie tylko jego, ale i gości ogarnie przerażenie na samą myśl, że Celina mogła zmienić zdanie. Wybuchnie już panika kiedy Ewelina powie ojcu i Bartkowi co mogło zatrzymać Celinę. a szczęście panna młoda przyjedzie w ostatniej chwili - Celina i Roman powiedzą sobie "tak".

Podczas wesela w 3642 odcinku "Pierwszej miłości" też nie zabraknie skandali! Zakochany w Melisie (Aleksandra Szwed) Andrzejek (Eryk Skonieczny) przekona ją do udziału w przyjęciu weselnym i zaszczyciła go choćby jednym tańcem.

Przebiegły wójt Nowosiółek, Kazimierz Wąs (Piotr Cyrwus), w 3642 odcinku "Pierwszej miłości" wykorzysta wesele Celiny i Romana, aby móc przypomnieć o sobie i swej kandydaturze w nadchodzących wyborach. Ugodzony Śmiałek (Paweł Okoński) postanowi interweniować. Okazuje się, że wójt ma za złe, że siostra Krystyna (Małgorzata Szeptycka) wybrała właśnie Mariana na obiekt swoich westchnień. Sołtys Wadlewa podejmie trudną i nieoczekiwaną decyzję polityczną!

Na widok rywalki Emilka w 3642 odcinku "Pierwszej miłości" nie wytrzyma i dojdzie do konfrontacji z Melisą.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Najnowsze