Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Skandal na weselu Celiny i Romana w Wadlewie. Emilka zmierzy się z rywalką - ZDJĘCIA

2023-08-15 20:36

Wesele w Wadlewie rozpocznie nowy sezon "Pierwszej miłości". Celina (Grażyna Zielińska) i Roman (Lech Dyblik) wezmą ślub w pierwszym odcinku po wakacjach, ale nie obędzie się bez skandali podczas przyjęcia weselnego w wiejskiej świetlicy. Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski), nieświadomi tego, że Ewelina (Magdalena Górska) już o nich wie, będą uważać, żeby nie zdradzić się ze swoim uczuciem. Ale w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" jednego Emilka nie przewidzi, że na weselu pojawi się także inna jej rywalka, z którą czeka ją trudna konfrontacja. Zobacz ZDJĘCIA ze ślubu i wesela!

"Pierwsza miłość" odcinek 3641 po przerwie wakacyjnej - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Ślub Celiny i Romana w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach będzie zagrożony! Gdy nadejdzie wymarzony dzień dla pary seniorów, która postanowiła resztę życia spędzić razem, przysięgnąć sobie miłość przed Bogiem w kościele, nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Zaproszeni goście licznie zgromadzą się w kościele w Wadlewie i wszyscy, z panem młodym na czele, będą czekali już tylko na Celinę. Panna młoda długo nie będzie się zjawiała przed ołtarzem, aż Romana ogarnie lęk, że ślub nie dojdzie do skutki. Na szczęście Celina w ostatniej chwili dotrze do świątyni i nareszcie nastąpi tak oczekiwany, wzruszający moment złożenia małżeńskiej przysięgi.

Jednak po ślubie w Wadlewie w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" nowego sezonu nie obędzie się bez dramatów. Emilka i Bartek będą mieli sporo do ukrycia przed Eweliną. Po tym jak byli małżonkowie spędzili ze sobą noc, teraz będą udawali, że nic się między nie dzieje, desperacko kryjąc się z prawdziwymi uczuciami. Tyle tylko, że Ewelina dowiedziała się o zdradzie Bartka z Emilką już podczas wieczoru panieńskiego Celiny. Przy narzeczonym odegra jednak scenę jakby ich związek był istną sielanką.

Skandal w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej będzie wisiał w powietrzu w trakcie wesela kiedy Emilka zobaczy jak Bartek i Ewelina przytulają się w tańcu. W dodatku na przyjęciu w wiejskiej świetlicy nieoczekiwanie zjawi się Melisa (Aleksandra Szwed), dawna wspólniczka Emilki, która ją oszukała i zaczęła produkować w jej fabryce mydła krem własnej receptury. Na jej widok Emilka nie wytrzyma i postanowi rozmówić się z rywalką.

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze