Pierwsza miłość

Koniec Pierwszej miłości. Ewelina dowie się o nocy Emilki i Bartka w ostatnim 3640 odcinku. Nie daruje im tego! - ZWIASTUN

2023-06-15 9:33

Ostatni 3640 odcinek serialu "Pierwsza miłość" skończy się w momencie gdy Ewelina (Magdalena Górska) podsłucha rozmowę Emilki (Anna Ilczuk) z Celiną (Grażyna Zielińska) o jej nocy z Bartkiem (Rafał Kwietniewski). Wieczór przed ślubem Romana (Lech Dyblik) i Celiny, narzeczona i była żona Bartka spędzą razem na wyjątkowym "panieńskim". A kiedy Ewelina w finale sezonu "Pierwszej miłości" przed wakacjami nagle wyjdzie, Emilka usłyszy od Celiny, że po tym co się stało między nią i Bartkiem, niezręcznie jej udawać przed córką Romana, że o niczym nie wie. Żadna z nich nie zauważy Eweliny, która dowie się o zdradzie Bartka i tak tego nie zostawi. Jak się odegra? Zobacz koniec "Pierwszej miłości" w ZWIASTUNIE!

"Pierwsza miłość" odcinek 3640 ostatni przed wakacjami - środa, 14.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Finał sezonu "Pierwszej miłości" w 3640 odcinku upłynie pod znakiem szokujących zdarzeń w domu Śmiałka (Paweł Okoński), gdzie Celina będzie się szykowała do ślubu pod okiem Emilki i Eweliny. Ta druga będzie miała następnego dnia zostać przybraną córką żony Romana, ale to z Emilką od dłuższego czasu Celinę łączy silna, niemal matczyna więź.

Dlatego właśnie podczas wieczoru panieńskiego w ostatnim 3640 odcinku "Pierwszej miłości" Celina poruszy z Emilką niewygodny temat jej nocy z Bartkiem. Na własne oczy widziała jak byli małżonkowie dali się ponieść namiętności, widziała jak Miedzianowski wchodzi do sypialni Emilki i opuszcza ją dopiero nad ranem. Co prawda Emilka tłumaczyła Celinie, że popełnili błąd, który nigdy więcej się nie powtórzy, a jednak Bartek nie odważył się przyznać Ewelinie do zdrady. Prawda wyjdzie na jaw w najmniej spodziewanym momencie.

O nocy Emilki i Bartka na koniec sezonu "Pierwszej miłości" Ewelina dowie się, podsłuchując rozmowę byłej żony swojego narzeczonego z przyszłą macochą. W pierwszej chwili zdradzona, oszukana partnerka Bartka zapanuje nad emocjami na tyle, by ani Emilka, ani Celina nie zorientowały się, że ona już wie. Czy po tym co Ewelina przeszła w więzieniu będzie w stanie puścić Barkowi zdradę płazem, wybaczyć mu noc z byłą żoną? Znając Ewelinę nie daruje tego ani jemu, ani rywalce!

Ale dopiero w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 przekonamy się jak Ewelina odegra się za zdradę.

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Najnowsze