Pierwsza miłość

Kiedy koniec sezonu Pierwszej miłości? Ostatni 3640 odcinek z szybszą emisją! - ZWIASTUN

2023-06-13 22:43

Kiedy finał sezonu "Pierwszej miłości"? Serial znika z Polsatu na okres wakacji, a dalsze wątki bohaterów zostaną kontynuowane dopiero po przerwie wakacyjnej 2023. 3640 odcinek "Pierwszej miłości" będzie ostatnim w tym sezonie, a co więcej, pozostawi wiele niedomówień i niezamkniętych historii, na kontynuację których trzeba będzie poczekać. Co więcej, "Pierwsza miłość" znika z ekranów szybciej, niż mogłoby się wydawać. Kiedy oglądać ostatni odcinek "Pierwszej miłości" i jak zakończy się ten sezon? Sprawdź i zobacz ZWIASTUN!

Kiedy ostatni odcinek sezonu "Pierwszej miłości?

Widzowie śledzą losy bohaterów "Pierwszej miłości" od poniedziałku do piątku, o godzinie 18 w Polsacie. Niestety serial znika z anteny i to szybciej niż mogłoby się wydawać! 3640 odcinek "Pierwszej miłości" będzie ostatnim w tym sezonie przed wakacjami. Widzowie będą zmuszeni poczekać na kolejne wątki i dalsze losy ulubionych bohaterów, aż do startu jesiennej ramówki telewizji Polsat. Zdradzamy, że 3640 odcinek "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany w środę 14.06.2023 r.! Oznacza to, że emisja serialu zostaje przerwana w połowie tygodnia roboczego, podczas gdy serial zawsze można było oglądać przez 5 dni w tygodniu. Niestety okazuje się, że już przy środzie "Pierwsza miłość" zniknie z anteny, a w czwartek i piątek nie będzie nowych odcinków. 

Co wydarzy się w ostatnim 3640 odcinku "Pierwszej miłości" przed przerwą wakacyjną? 

3640 odcinek "Pierwszej miłości" dostarczy niemałych emocji. Bartek (Rafał Kwietniewski) po powrocie Eweliny (Magdalena Górska) do Wadlewa, nie zapomni o Emilce (Anna Ilczuk), ale przede wszystkim skupi się na pomocy przy ślubie Celiny (Grażyna Zielińska) i Romana (Lech Dyblik). Przyszli państwo młodzi mają bardzo "pod górkę" jeśli chodzi o ceremonię, a lekarz postara się doprowadzić do szczęśliwego finału. 

Grażyna (Grażyna Wolszczak) uprze się, że musi dorwać Kacpra (Damian Kulec), a żeby to zrobić, potrzebuje dowodów na przewinienia lekarza. W tym celu Wekslerowa zatrudni pewnego mecenasa, który będzie miał pomóc w wyszukaniu brudów na Nowaczyka. Do tego los uśmiechnie się do Grażyny w 3640 odcinku "Pierwszej miłości", gdyż odkryje, że Kacper złamał serce Basi (Anna Jarosik). Spróbuje wykorzystać kiepską sytuację kobiety do zemsty.

Dodatkowo w 3640 odcinku "Pierwszej miłości" Kalina (Magdalena Wieczorek) zauważy zmiany jakie zaszły w ojcu dzięki terapii rodzinnej. Razem z Leonem (Wojciech Dziduch) stoczą walkę o życie Magdy (Anna Głosek) po jej ucieczce z oddziału psychiatrycznego.

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze