Pierwsza miłość

Koniec Pierwszej miłości. Bartek uratuje ślub Celiny i Romana w ostatnim 3640 odcinku - ZDJĘCIA

2023-05-30 15:32

Ślub Celiny (Grażyna Zielińska) i Romana (Lech Dyblik) stanie pod wielkim znakiem zapytania w ostatnim, 3640 odcinku „Pierwszej miłości” przed wakacjami. Mało co pójdzie po myśli przyszłych państwa młodych, a ojciec Eweliny (Magdalena Górska) wyda się zrezygnowany. Nieszczęścia i dziwne przypadki zawisną nad nim i przyszłą żoną, ale wtedy do akcji w 3640 odcinku „Pierwszej miłości” wkroczy Bartek (Rafał Kwietniewski). Nie dopuści, by najważniejszy dzień w życiu zakochanych się nie odbył.

"Pierwsza miłość" odcinek 3640 - środa, 14.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Bartek uratuje ślub Celiny i Romana w 3640 odcinku "Pierwszej miłości", ostatnim przed przerwą wakacyjną. Lekarz zaangażuje się w przygotowania do ceremonii, bo nie da się ukryć, że niewiele pójdzie z planem przyszłych państwa młodych. Przypomnijmy, że miłość seniorów wcale nie była usłana różami, a ojciec Eweliny przysięgał ukochanej wierność i doprowadzenie do ślubu, kiedy ta leżała nieprzytomna w szpitalu. Pożar domu w Wadlewie był wielkim sprawdzianem dla uczucia Romana i Celiny, ale na szczęście mężczyzna stanął na wysokości zadania i nie opuścił ukochanej w potrzebie. Wręcz przeciwnie, dramatyczne wydarzenia w Wadlewie skłoniły wszystkich do refleksji, a śmierć Marcina (Przemysław Cypryański) uzmysłowiła każdemu, że życie jest kruche. 

Przygotowania do ślubu nie pójdą po myśli Romana 

Roman zaliczy same wpadki na drodze do ślubu z Celiną, m.in. dlatego że, jego uroczysty garnitur ślubny zostanie zniszczony! To go załamie, ale wtedy do akcji wkroczy cwany i pomysłowy Śmiałek (Paweł Okoński) i podstępem zabierze przyjaciela do Wrocławia, gdzie każe mu wybierać nowy strój. W 3640 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek też zaangażuje się w przygotowania do ślubu, a na zdjęciach, które można zobaczyć w galerii zdjęć poniżej widać wyraźnie, że to właśnie on trzyma w ręku pokrowiec z garniturem. 

Mało tego, w 3640 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek dopnie ze Śmiałkiem ostateczne sprawy dotyczące ceremonii i wygląda na to, że wszystko okaże się pójść pomyślnie dla nowożeńców. Bartek i ojciec Emilki (Anna Ilczuk) spiszą się na medal w trudnych i ważnych chwilach Celiny i Romana. 

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Adam ojcem Igi? Janek nakryje chorą Kingę. Dorota powróci jako Daria
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany