Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3578: Szokujące wyznanie Wojtka na pogrzebie Marcina. Nadal kocha Emilkę! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-11 19:26

W 3578 odcinku serialu "Pierwsza miłość" na pogrzeb Marcina (Przemysław Cypryański) do Wadlewa przyjedzie cała rodzina zmarłego. Pogrążoną w żałobie Emilkę (Anna Ilczuk) będą wspierali ojciec, Marian Śmiałek (Paweł Okoński), przyjaciele, a także brat Marcina, Wojtek (Grzegorz Daukszewicz), który nieszczęśliwie zakochał się w bratowej. Składając wdowie kondolencje Wojtek w 3578 odcinku "Pierwszej miłości" zapewni Emilkę, że zawsze będzie jego ukochaną bratową. Ale z ust brata Marcina padnie też inne szokujące wyznanie, które rzuci nowe światło na jej relacje z teściami. Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3578 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

Pogrzeb Marcina w 3578 odcinku "Pierwszej miłości" będzie dla Emilki koszmarnym przeżyciem. Nadal nie dotrze do niej, że straciła męża w pożarze w Wadlewie, że jeszcze tak niedawno planowali budowę domu na wsi, na końcu świata, a teraz zostanie zupełnie sama. Ale wdowę po Marcinie otoczą wsparciem najbliżsi. Ojciec Marian, przyjaciółki Marta (Honorata Witańska), Marysia (Aneta Zając) i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) oraz przede wszystkim były mąż Bartek (Rafał Kwietniewski). To właśnie on w 3578 odcinku "Pierwszej miłości" będzie przy Emilce w najgorszym momencie, gdy na cmentarzu w Wadlewie podczas pogrzebu Marcina pojawi się nieproszony gość.

W ostatnim pożegnaniu Marcina w 3578 odcinku "Pierwszej miłości" wezmą udział także jego najbliżsi, rodzice i brat Wojtek. Zakochany w Emilce szwagier składając jej kondolencje zapewni wdowę, że zawsze będzie jego ukochaną bratową. Jakby chciał tym samym dać żonie zmarłego Marcina, że wciąż darzy ją miłością i teraz nic nie stoi na drodze do tego, by byli razem.

Rodzice zmarłego Marcina w 3578 odcinku "Pierwszej miłości" będą trzymali się z dala od Emilki. Wciąż nie zaakceptują faktu, że to ona zdecydowała o miejscu pogrzebu ich syna. Oni chcieli pochować Marcina w rodzinnym grobowcu. - Pamiętaj, że nikt nie ma o nic do ciebie żalu - wyzna nagle Emilce Wojtek. Ale trudno będzie jej w to uwierzyć. Bo przecież to ona sprowadziła Marcina do Wadlewa, ona pragnęła, żeby trumna z ciałem męża spoczęła właśnie w jej rodzinnej wsi. Tutaj chcieli bowiem spędzić resztę życia.

Pierwsza miłość. Pogrzeb Marcina skończy się dramatycznie! Pojawi się ciężarna kochanka męża Emilki
Najnowsze