Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3578: Pogrzeb Marcina skończy się dramatycznie! Na cmentarzu w Wadlewie pojawi się nieproszony gość - ZDJĘCIA

2023-03-03 20:55

W 3578 odcinku serialu "Pierwsza miłość" odbędzie się pogrzeb Marcina (Przemysław Cypryański), tragicznego zmarłego męża Emilki (Anna Ilczuk), którego śmierć nastąpi tuż po wielkim pożarze w Wadlewie. Ciężko ranny Marcin długo będzie walczył o życie w szpitalu, ale niestety umrze, pozostawiając Emilkę w żałobie i przekonaniu, że cały czas ją okłamywał. Na pogrzebie Marcina, który na cmentarzu w Wadlewie zgromadzi niemal całą wieś. Pojawi się także nieproszony gość. Była dziewczyna zmarłego, strażaczka Alicja (Magdalena Szczepanek), która ogłosi Emilce szokującą nowinę. Zobacz ZDJĘCIA z pogrzebu jak będzie wyglądało ostatnie pożegnanie Marcina.

"Pierwsza miłość" odcinek 3578 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

Śmierć Marcina w "Pierwszej miłości" po pożarze w Wadlewie, który doszczętnie zniszczy dom Celiny (Grażyna Zielińska) będzie dla Emilki potężnym, bolesnym ciosem. Do ostatnich chwil przed odejściem męża Emilka będzie wierzyła, że Marcina uda się uratować. Walkę o życie cudem wygra poparzona Celina. Niestety strażak nie będzie miał tyle szczęścia. Umrze w szpitalu w 3574 odcinku "Pierwszej miłości". W dramatycznych okolicznościach Emilka zostanie wdową, zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Ale wcale nie to będzie najgorsze. Już po śmierci Marcina zaczną bowiem wychodzić na jaw jego wstydliwe tajemnice.

Koszmar Emilki zacznie się w 3578 odcinku "Pierwszej miłości" podczas pogrzebu Marcina. Nie tylko bliscy młodej wdowy, ale także inni mieszkańcy Wadlewa nie będą mogli otrząsnąć się z szoku po ostatnich wydarzeniach. Na pogrzebie zabraknie Romana (Lech Dyblik), który cały czas będzie się modlił w kaplicy nie tylko w intencji zmarłego męża Emilki, ale także rannej w pożarze ukochanej Celiny. Niespodziewanie na cmentarzu zjawi się nieproszony gość.

Zrozpaczona Emilka w 3578 odcinku "Pierwszej miłości", dla której wsparciem w trudnych chwilach będzie także były mąż Bartek (Rafał Kwietniewski) nie uwierzy własnym oczom na widok Alicji, byłej kochanki Marcina. Strażaczka stanie nad grobem i nagle poinformuje Emilkę, że jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest właśnie zmarły Marcin!

Szok jaki przeżyje Emilka na wieść o ciąży Alicji w 3578 odcinku "Pierwszej miłości" będzie tak wielki, że przewyższy nawet ból po stracie męża. Początkowo Emilka nie uwierzy w historię Alicji, że Marcin ją okłamał, nadal utrzymywał z nią kontakt i wiedział o dziecku. Po powrocie do domu Śmiałka zacznie przeszukiwać rzeczy Marcina, aby znaleźć jakikolwiek dowód potwierdzający wersję podawaną przez ciężarną Alicję. W jednej chwili serce pogrążonej w żałobie Emilki rozpadnie się na kawałki.

Żeby ją chronić Bartek tuż po pogrzebie Marcina w 3581 odcinku "Pierwszej miłości" poprosi Alicję, by okłamała Emilkę w sprawie kontaktów z Marcinem, tego co ich łączyło. Miedzianowski będzie się martwił jak Emilka zareaguje na prawdę, którą może usłyszeć na temat zmarłego Marcina...

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Wątpliwości Anki po zaręczynach z Białym. Marysia nie poradzi sobie z Julką
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze