M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1719: Cała przychodnia dowie się o spisku Ewy przeciwko Łukaszowi! Rogowscy nie darują Kalinowskiej opłacenia pacjentki Klaudii

2023-03-04 9:59

W 1719 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdzie skandal z Ewą (Anna Kerth)! Wreszcie cała przychodnia dowie się, jak podła Kalinowska zmanipulowała Łukasza (Jakub Józefowicz), Rogowskich i nie tylko. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) w 1719 odcinku "M jak miłość" dowiedzą się o wynajęciu podstawionej pacjentki Klaudii (Angelika Smyrgała), która miała za zadanie doprowadzić do zdrady Wojciechowskiego i rozbić jego związek z Patrycją (Alżbeta Lenska). W wyniku szokujących zdarzeń, szatańskie spiski Ewy wyjdą na jaw i wszyscy dowiedzą się o jej bezczelności.

"M jak miłość" odcinek 1719 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1719 odcinku "M jak miłość" spiski Ewy wyjdą na jaw! Wreszcie każdy dowie się, jak bezczelnie zachowywała się ostatnie tygodnie, kiedy knuła, by związek Łukasza i Patrycji się rozpadł! W przychodni w Lipnicy zahuczy, bo podstawiona pacjentka Klaudia nie dogada się z wyrachowaną Ewą. Ostatecznie dziewczyna nie uwiedzie Wojciechowskiego, nie da rady doprowadzić do zdrady, tak jak to było w umowie. Łukasz okaże się wierny partnerce i nawet nie dotknie podstawionej pacjentki. Klaudia w 1719 odcinku "M jak miłość" zażąda jednak zapłaty za swoje usługi, bo przecież mimo iż zdrady nie będzie, wykonywała polecenia Ewy. Lekarka wścieknie się, że plan nie został wypełniony, żadnego seksu między podstawioną pacjentką z fizjoterapeutą nie było, więc oznajmi dziewczynie, że może zapłacić jej maksymalnie połowę umówionej kwoty. To rozsierdzi Klaudię i natychmiast zacznie mścić się na bezczelnej "szefowej". 

Klaudia w 1719 odcinku "M jak miłość" rozgada wszystkim, że Kalinowska kazała jej uwieść Łukasza

To właśnie Klaudia w 1719 odcinku "M jak miłość" rozpowie fakt, że działała na zlecenie Ewy i to lekarka chciała doprowadzić do zniszczenia związku Łukasza i Patrycji. Marysia i Artur także poznają prawdę o działaniach cwanej Ewy, ale nie zostawią tego "od tak". Rogowska uzna, że granice zostały przekroczone i osobiście pójdzie rozmówić się z "koleżanką" z pracy. Marysia w 1719 odcinku "M jak miłość" zacznie się odgrażać Kalinowskiej, a sytuacja w przychodni stanie się mocno napięta. 

Faktem jest, że Klaudia zakończy swoje działania, przestanie uwodzić Łukasza i da mu spokój. Jej misja, której organizatorką była Ewa, zakończy się niepowodzeniem. To dobra wiadomość dla Patrycji, bo przecież Wojciechowski nie uległ wdziękom pięknej brunetki. Rogowscy za to dostaną kolejny dowód na to, że Ewa jest zdolna do wszystkiego. 

M jak miłość. Argasiński upoluje nową ofiarę! Pielęgniarka Laura zostanie kochanką ordynatora!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany