M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Plan Ewy Kalinowskiej nie wypali. Ostrzeże Argasińskiego, że nie ma już sposobu na Łukasza. Tak szybko się podda? - ZDJĘCIA

2023-02-28 13:11

W 1715 odcinku "M jak miłość" Ewa Kalinowska (Anna Kerth) i Argasiński (Karol Strasburger) poniosą porażkę w sprawie Łukasza (Jakub Józefowicz)! Bliscy wspólnicy uknuli intrygę, żeby Łukasz zdradził Patrycję (Alżbeta Lenska) z podstawioną pacjentką Klaudią (Angelika Smyrgała), ale ich plan nie wypali. Nie dość, że nawet groźbami Kalinowska nie zmusi Klaudii, żeby dalej dla niej pracowała, to jeszcze w 1715 odcinku "M jak miłość" będzie musiała pogodzić się z klęską i uprzedzić Jerzego Argasińskiego, że nie udało jej się zniszczyć Łukaszowi życia. Jak te rewelacje przyjmie żądny odwetu za rozwód były mąż Patrycji? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1715 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Umowa Ewy Kalinowskiej i Argasińskiego w 1715 odcinku "M jak miłość" przestanie obowiązywać! Co prawda szefowa Łukasza nie odpuści tak łatwo pracującej dla niej Klaudii, ale podczas kolejnej wizyty pacjentki w przychodni zorientuje się, że na Wojciechowskiego ta kobieta zwyczajnie nie działa. Nie więc najmniejszych szans, by zdradził z nią Patrycje, by dla niej zniszczył swoją rodzinę, o którą tak długo walczył z Argasińskim. Ale przecież Kalinowska nie jest typem przegranej, kobiety, która tak szybko godzi się z porażką.

Podczas spotkania z Argasińskim w 1715 odcinku "M jak miłość" Ewa uprzedzi Jerzego, że przeceniła możliwości Klaudii, że źle wytypowała "uwodzicielkę", bo pacjentka Łukasza już nie chce dłużej pracować dla Kalinowskiej. Nie dość, że ostatecznie zrezygnuje z podrywania fizjoterapeuty, to jeszcze przeprosi Wojciechowskiego za swoje niestosowne zachowanie. Ewa, która będzie podsłuchiwała ich rozmowę, nie zdoła w żaden sposób zatrzymać Klaudii. Zresztą ona i tak będzie już stracona w wyznaczonej dla niej roli.

Wieści od Ewy 1715 odcinku "M jak miłość" będą dla Argasińskiego jasnym sygnałem, że pora odpuścić, że skoro Łukasz jest tak wierny Patrycji, to musi bardzo ją kochać. Zawiadomi Kalinowską, że zostawi rywala w spokoju. Ale to wcale nie oznacza, że nagle zapomni o miłości do byłej żony. Znając Argasińskiego wymyśli inny sposób, by zrujnować szczęście Patrycji i Łukasza. Rozmowę Argasińskiego z Ewą w 1715 odcinku "M jak miłość" podsłucha pracująca w klinice ordynatora pielęgniarka Laura (Klaudia Kulinicz). Szemrani wspólnicy nie będą wiedzieli, że właśnie ona poznała kulisy ich spisku i wszystko może się wkrótce wydać.

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Najnowsze