Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Kinga bez włosów załamie się na oczach Marysi. Będzie słabnąć w oczach - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-08 22:28

Chora na raka Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) będzie musiała przyzwyczaić się do nowej wersji siebie... W kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" straci włosy i to ukuje ją do żywego. Będzie musiała spojrzeć w lustro i oswoić się z nowym wyglądem. Z pomocą przyjdzie wspierająca Marysia (Aneta Zając), która jako jedna z pierwszych dowiedziała się o chorobie kuzynki. Kinga w nowym sezonie "Pierwszej miłości" otworzy się przed Marysią, ale każdy zauważy, że kobieta słabnie w oczach... Zobacz ZWIASTUN z nowych scen w serialu.

Nowy wygląd Kingi kompletnie ją zaszokuje! Utrata włosów to nie wszystko 

W kolejnych sezonie "Pierwszej miłości" Kinga nadal będzie walczyła o powrót do zdrowia. Nie wszystko jednak potoczy się po jej myśli. Niektóre rzeczy są nieuniknione, a terapia, której poddaje się kobieta spowoduje, że wypadną jej włosy. Jest to naturalna kolej rzeczy przy różnego rodzaju chemioterapii, ale każdy może domyślić się, jaki szok przeżyje bohaterka "Pierwszej miłości", kiedy spojrzy w lustro i nie ujrzy w nim pięknych, bujnych włosów. Kinga zostanie zmuszona do akceptacji nowego wyglądu, w czym wesprze ją Marysia. W jednym z nadchodzących odcinków "Pierwszej miłości" pojawi się w mieszkaniu kuzynki i podzieli się z nią dobrym słowem. Ona jako jedna z pierwszych dowiedziała się o nowotworze kuzynki, więc stale motywuje ją do walki o siebie.

- Odrosną, prawda? - zapyta się cicho Kinga, łapiąc się odruchowo za głowę. Marysia oczywiście pocieszy przyjaciółkę i nie pozwoli jej się poddawać. Na pewno zrozumie jak dużym szokiem może być to, że Kinga widzi się bez ukochanych włosów. Oczywiście, najważniejsze będzie to, żeby wróciła do zdrowia i raz na zawsze pokonała nowotwór. Póki to nie nastąpi, Kinga zdecyduje się nosić ozdobną chustę na głowie. 

Kinga znajdzie się w śmiertelnym zagrożeniu w "Pierwszej miłości" po wakacjach 

Chociaż Marysia załatwi Kindze najlepszą opiekę, kobieta znajdzie się w bezpośrednim zagrożeniu życia! I nie chodzi tutaj o nowotwór piersi, a strzelaninę, która odbędzie się w We-Med! Kiedy Kinga wyląduje na oddziale jako pacjentka, do sali wkroczy uzbrojony bandyta. Wyceluje bronią w chorą kobietę, której życie przeleci przed oczami! Jak potoczy się dalszy los Kingi? Tego dowiemy się już niebawem! 

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Listen on Spreaker.
Najnowsze