Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Kacper zginie w strzelaninie w We-Med?! Najpierw wezmą go jako zakładnika, a potem dostanie kulkę - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-08-07 20:03

Kacper (Damian Kulec) umrze w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość"? Nowaczyk stanie się zakładnikiem bandytów, którzy przejmą placówkę. Zaczną mierzyć do personelu z broni, a sytuacja stanie się skrajnie niebezpieczna! Kacper na własne oczy zobaczy skutki postrzału i spróbuje pomóc pewnemu mężczyźnie, ale sam może za to słono zapłacić... W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" Kacper narazi się bandytom i zwróci ich uwagę, a oni okażą się bezwzględni! Postrzał z pistoletu zabije Nowaczyka na miejscu?

Śmierć Kacpra w kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"? Nowaczyk umrze?!

Dramatyczne wydarzenia w We-Med odbiją się na psychice Kacpra. W najnowszym zwiastunie serialu "Pierwsza miłość", który można zobaczyć poniżej, widać wyraźnie, że lekarz padnie ofiarą bandytów. Bandycka akcja rozegra się w placówce Grażyny (Grażyna Wolszczak), a grupa niebezpiecznych ludzi wkroczy do kliniki jak do siebie. Zacznie grozić personelowi bronią, w tym wystraszonemu Kacprowi. Na oczach lekarza rozegra się dramat. Zauważy leżącego mężczyznę, całego we krwi. Prawdopodobnie nie przeżyje po postrzale, ale Nowaczyk poczuje instynkt niesienia pomocy i spróbuje mu pomóc. Wtedy jeden z bandytów wyceluje do niego bronią!

- Pilnuj doktorka i jak coś daj mu w łeb - powie jedna z kobiet, która stanie po stronie zła. Kacper znajdzie się na przegranej pozycji, bo znajdzie się sam przeciwko grupie przestępców. Póki co niestety nie wiadomo, jak podejrzani ludzie znajdą się w We-Med. Możliwe jednak, że kobieta, która każe strzelać do Kacpra, jeśli by się nie podporządkował, wkradnie się do placówki jako lekarka. Będzie miała na sobie sterylny strój, przeznaczony dla tego zawodu. Jak widać, nabierze wszystkich. 

Kulka z pistoletu zabije Kacpra w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość"?

Najbardziej szokujące wydarzenia dzieją się jednak pod koniec zwiastuna "Pierwszej miłości". Właśnie wtedy Nowaczyk zostaje postrzelony! Kulka trafi w jego klatkę piersiową... Poleje się krew, a lekarz legnie na ziemię. Czy uda się go uratować? Marysia (Aneta Zając) nigdy nie wybaczyłaby sobie, że nie zdołała pożegnać niedoszłego ukochanego. Na rozwój wydarzeń trzeba jeszcze poczekać, ale wydaje się, że Nowaczyk znajdzie się w stanie zagrożenia życia, a nawet może otrzeć się o śmierć! 

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze