Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Chora na raka Kinga zginie w szpitalu?! Jeden postrzał może odebrać jej życie - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-07 15:36

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) umrze w szpitalu? W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach wyląduje w We-Med, gdzie miałaby uzyskać specjalistyczną opiekę medyczną. Kinga walczy z nowotworem piersi, nie przestanie przyjmować chemii i postara się zrobić wszystko, by zwalczyć chorobę! Dostanie wsparcie najbliższych, w tym Marysi (Aneta Zając). Niestety szansę na wyzdrowienie może przekreślić szokująca strzelanina w We-Med. Uzbrojony bandyta zacznie grozić kobiecie z broni! Zobacz ZWIASTUN.

Kinga umrze w szpitalu w kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach?

Dramatyczne wydarzenia w życiu Kingi przybiorą nieoczekiwany zwrot akcji. U ukochanej Janka (Maciej Mikołajczyk) wykryto nowotwór, o czym dowiedziała się właściwie przypadkiem. Zaangażowała się w akcję promowania profilaktyki raka piersi i sama odkryła, że mierzy się z chorobą... Długo nie chciała o tym rozmawiać, nie podzieliła się tragicznymi informacjami nawet z partnerem, nie mówiąc już o Tomku (Oskar Wojciechowski) i Maćku (Joachim Olko). Sekrety wyszły na jaw, ale w minionym sezonie "Pierwszej miłości" organizm kobiety nie zwalczył nowotworu. Nie podda się jednak i będzie walczyła do końca. 

Niestety Kinga ani nikt z bliskich nie przewidzą, do jakiego dramatu dojdzie w We-Med. Pacjentka trafi do kliniki by dalej walczyć o zdrowie, a okaże się, że jej życie zostanie zagrożone z innego powodu! W najnowszym zwiastunie serialu "Pierwsza miłość", który można zobaczyć poniżej, widać akcję bandytów i napad na placówkę. Jeden z agrsorów wkroczy do sali, gdzie w szpitalnym łóżku zastanie zdezorientowaną Kingę. Kobieta aż poblednie, kiedy przed swoją twarzą zobaczy broń!

Kinga zginie w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Szokujące wydarzenia w placówce Grażyny (Grażyna Wolszczak) spowodują, że życie Kingi zwiśnie na włosku i to wcale nie przez nowotwór! W momencie napadu w sali znajdzie się także Dominika (Aneta Zając), która schowa się za drzwiami wejściowymi do sali. Wiadomo też, że bandyci wezmą zakładników i porwą dziecko. Mało tego, Kacper (Damian Kulec) zostanie postrzelony w klatkę piersiową i nie wiadomo nawet, czy przeżyje! Kindze na pewno nie są potrzebne tak skrajne emocje i nerwy. Czy bandyci oszczędzą jej życie? Cała sytuacja wyda się bardzo niebezpieczna. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze

Materiał sponsorowany