Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach ZWIASTUN. Bartek zmuszony do ślubu z Eweliną! Roman znajdzie na niego sposób - ZDJĘCIA

2023-06-17 20:32

Bartek (Rafał Kwietniewski) i Ewelina (Magdalena Górska) z serialu "Pierwsza miłość" wezmą ślub po wakacjach? Po przyspieszonym finalesezonu ukazał się krótki zwiastun wydarzeń, które rozegrają się w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" jesienią, ale zobaczyli go tylko widzowie Polsatu. Fani, którzy obejrzeli ostatni 3640 odcinek "Pierwszej miłości" online na Polsatgo.pl dostali tylko urywki jednego 3641 odcinka z zapowiedzią ślubu, do którego Bartek zostanie zmuszony przez ojca Eweliny, Romana (Lech Dyblik). Jak do tego dojdzie? Poznaj szczegóły i zobacz ZWIASTUN na ZDJĘCIACH.

"Pierwsza miłość" odcinek 3641 po wakacjach 2023 emisja od września w Polsacie

Nowy sezon "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej zacznie się od 3641 odcinka i ostatnich przygotowań do ślubu Romana i Celiny (Grażyna Zielińska). Czy w związku z tym co usłyszała Ewelina na wieczorze panieńskim Celiny na temat nocy Bartka i Emilki (Anna Ilczuk) planowana od dawna ceremonia zakończy się wielkim skandalem? Czy córka Romana zdemaskuje zdradę Bartka z Emilką i zniszczy najpiękniejszy dzień w życiu narzeczonych seniorów?

Zwiastun 3641 odcinka "Pierwszej miłości", który okazał się po emisji finału sezonu ujawnił sceny ważnej rozmowy Romana z Bartkiem, którzy będą szykowali się do ślubu w domu Olka (Krzysztof Wieszczek). Przyszły teść Bartka nie będzie miał pojęcia o tym, że zdradził Ewelinę z Emilką. Na prośbę byłej żony Miedzianowskiego, Celina postanowiła zachować dla siebie ich sekret. Zwłaszcza, że Emilka zapewniła ją, że popełnili z Bartkiem błąd, który nigdy więcej się nie powtórzy.

Nieświadomy zdrady, kryzysu w związku Eweliny i Bartka szczęśliwy pan młody w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 zacznie nakłaniać ukochanego córki do szybkiego ślubu, żeby oni byli następni. Roman wymusi na nim przyrzeczenie, że ożeni się z Eweliną zaraz po jego ślubie z Celiną? Niezupełnie, ale ojciec Eweliny wspomni Bartkowi, że podczas przyjęcia weselnego na sali w Nowosiółkach rzuci w jego stronę muchę, żeby Miedzianowski jak najszybciej wziął ślub z Eweliną. Zaskoczony tymi słowami Bartek w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" nowego sezonu spróbuje ukryć swoje zażenowanie całą sytuacją. Oczywiście nie przyzna się przyszłemu teściowi, że dopuścił się zdrady.

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Najnowsze