Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach ZWIASTUN. Afera wokół chorej Kingi, która straci włosy! Dominika wróci do życia Marysi

2023-06-15 21:47

Na nowy sezon serialu "Pierwsza miłość" trzeba będzie jeszcze zaczekać, ale widzowie już są poruszeni tym, co zdarzy się w kolejnych odcinkach! Polsat uchylił rąbka tajemnicy i stąd wiadomo, że Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) straci włosy w związku z leczeniem przeciwko nowotworowi piersi. Wokół tego tematu w sieci zawrzało, a widzowie bronią wizerunku ukochanej Janka (Maciej Mikołajczyk). Mało tego, w "Pierwszej miłości" po wakacjach zajdą spore zmiany, a do życia Marysi (Aneta Zając) powróci cwana Dominika (Aneta Zając). Sprawdź, co się wydarzy i co już wiadomo!

Kinga straci włosy, w widzowie "Pierwszej miłości" są oburzeni!

Ostatni, 3640 odcinek sezonu "Pierwsza miłość" okazał się emocjonujący i pozostawił fanów w napięciu, które będzie trwało aż do jesieni. Od września ruszą kolejne odcinki hitu Polsatu, a całkiem niedawno Aneta Zając i Misiek Koterski wzięli udział w spocie promocyjnym telewizji Polsat na jesień. Jeśli chodzi o dalsze losy bohaterów serialu, nieco już wiadomo! Po ostatnim odcinku "Pierwszej miłości" w telewizji w środę 14.06.2023 r., pojawił się krótki zwiastun tego, co czeka widzów po przerwie wakacyjnej. Przypomnijmy, że odcinki można też oglądać w serwisie Polsat Box Go, a użytkownicy tego rozwiązania narzekali na Instagramie, że tam nie pokazano zwiastuna. 

Niemniej jednak, obserwatorzy oficjalnego profilu serialu "Pierwsza miłość" na Insatgramie zauważyli, że Kinga będzie całkiem łysa w nowych odcinkach! Chora kobieta straci włosy w wyniku leczenia przeciwko nowotworowi piersi. Widzowie uznali, że to już przesada pokazywać ukochaną Janka bez włosów, bez żadnego nakrycia głowy. 

- Laurę pokazywaliście z chustą na głowie i było widać że jej włosy wystają a Kingę zamierzacie pokazywać łysą? Dajcie jej chociaż perukę - napisała jedna z obserwatorek. I faktycznie, nie da się ukryć, że kiedy Laura (Katarzyna Maciąg), pacjentka Wenerskiego (Przemysław Sadowski), do której lekarz zaczął wzdychać miała nowotwór, w serialu występowała z chustą na głowie. 

- no dokładnie, czemu Laura w chuście a Kinga nie? Powinno być tak samo - wtóruje inna widzka. 

Powrót Dominiki do Marysi w nowym sezonie "Pierwszej miłości" 

W "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 szykują się spore zmiany także w życiu Marysi. W zwiastunie po 3640 odcinku "Pierwszej miłości" w telewizji było widać, że do Wrocławia znów zawita cwana bliźniaczka. Czego tym razem będzie chciała od siostry? Dominika zawsze wprowadza niemałe zamieszania, chociaż trzeba przyznać, że chociaż relacje bliźniaczek bywają różnie, Dominika nie raz pomogła Marysi w potrzebie. Jakie będzie jej nastawienie tym razem? Dowiemy się wkrótce. 

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Listen on Spreaker.
Najnowsze