Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Wstrząsający finał sezonu i co dalej? Kiedy 3641 odcinek po wakacjach w Polsacie? Podano już datę premiery!

2023-06-15 9:31

"Pierwsza miłość" po wakacjach wróci dopiero we wrześniu, a na nowy 3641 odcinek trzeba będzie długo czekać. Emisja nowego sezonu "Pierwszej miłości" po przerwie zacznie się najpewniej w pierwszym tygodniu września! Data premiery 3641 odcinka "Pierwszej miłości" na razie pozostanie tajemnicą, a to oznacza tylko jedno - widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Wydarzenia, które rozegrają się w finale sezonu, zakończą się na takich scenach, że będą trzymać widzów w niepewności aż do jesieni. Fani nie mogą się już doczekać i zastanawiają się jaka będzie „Pierwsza miłość” po powrocie na antenę Polsatu, co wydarzy się dalej u bohaterów! Sprawdź, co już wiadomo!

Kiedy 3641 odcinek "Pierwszej miłości" po wakacjach w Polsacie? Kiedy zacznie się nowy sezon po przerwie?

Koniec "Pierwszej miłości" w tym sezonie w 3640 odcinku oznacza, że przed ponad dwa miesiące widzowie nie zobaczą dalszych losów Emilki (Anna Ilczuk), Bartka (Rafał Kwietniewski), Eweliny (Magdalena Górska), Kaliny (Magdalena Wieczorek), Oskara (Filip Guracz), Kacpra (Damian Kulec) oraz innych bohaterów serialu, których wątki zakończą finałowy odcinek. Ostatni 3640 odcinek "Pierwszej miłości" w Polsacie zostanie wyemitowany w środę, 14.06.2023, a nie jak zwykle w piątek, więc losy wielu postaci pozostaną w zawieszeniu, nie wyjaśni się sporo zdarzeń, a to oznacza, że widzów czeka lato pełne niepewności, bez odpowiedzi na dręczące pytanie co będzie dalej u tych bohaterów.

Czy ślub Celiny i Romana dojdzie do skutku?

Na koniec "Pierwszej miłości" ślub Celiny (Grażyna Zielińska) i Romana (Lech Dyblik) stanie pod znakiem zapytania! Nie tylko dlatego, że córka pana młodego, Ewelina dowie się o zdradzie swojego narzeczonego Bartka. Śmiałek (Paweł Okoński) razem z Bartkiem zajmą się ostatnimi szczegółami dotyczącymi ślubu, dopinaniem wszystkich spraw na ostatni guzik. Los nie oszczędzi Romana na tyle mocno, że na tyle mocno, że niezbędna okaże się nagła wycieczka do Wrocławia. Czy ślub w ogóle się odbędzie?

Kalina i Oskar się rozstaną?

W ostatnim 3640 odcinku "Pierwszej miłości" rodzinne problemy Kaliny, która razem z ojcem Leonem (Wojciech Dziduch) walczyła o życie młodszej siostry Magdy (Anna Głosek) doprowadzą do przełomu w ich relacjach. Dramatyczne wydarzenia uświadomią Kalinie jak bardzo ojciec kocha ją i Magdę. Ale w związku z Oskarem pogłębi się kryzys. Okazję wykorzysta sąsiadka Oliwka (Anastazja Małocha), która będzie miała na Oskara coraz większą ochotę. W finale sezonu "Pierwszej miłości" Michał (Wojciech Błach) zacznie podejrzewać ukochanego Kaliny o romans.

Andrzejek w tarapatach. Czy Karolina odkryje co się dzieje z jej synem?

Karolina Kazanowa (Elżbieta Romanowska) w finałowym 3640 odcinku "Pierwszej miłości"zauważy, że jej najstarszy syn Andrzejek (Eryk Skonieczny) wpadł w złe towarzystwo. Nie dość, że używa broni palnej, to w jego pokoju znajdzie skrzętnie ukrytą dużą sumę pieniędzy. Karolina poprosi Seweryna (Mirosław Kropielnicki), aby sprawdził, skąd Andrzejek je wziął. Żadne z nich nie będzie miało pojęcia w co tak naprawdę wpakował się Andrzejek.

Czy Grażyna pozbędzie się Kacpra z kliniki?

W ostatnim 3640 odcinku "Pierwszej miłości" Grażyna postanowi wyrzucić Kacpra z kliniki i poszuka dowodów na zaniedbania doktora Nowaczyka. Zatrudni nawet mecenasa, który pomoże im wytoczyć przeciw niemu proces. Potrzebny jednak będzie jeszcze jakiś mocny argument, który przekona sąd. Zdeterminowana Grażyna niespodziewanie trafi na pielęgniarkę Basię (Anna Jarosik), której Kacper właśnie złamał serce. Była kochanka postanowi się na nim odegrać!

Kiedy nowe odcinki "Pierwszej miłości"? Kiedy premiera kolejnego 3641 odcinka?

Polsat na razie ogłosił, że kolejny sezon "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej rozpocznie się jesienią, najpewniej w pierwszym tygodniu września. A to oznacza, że premiera 3641 odcinka "Pierwszej miłości" dopiero w poniedziałek, 4.09.2023, w Polsacie.

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze